Philips Avent rinnapiima säilituskoti arvustus: Kott ise on mugav!

Philips Avent rinnapiima säilituskoti arvustus: Kott ise on mugav!

14. Nov 2021, 18:22 Emmede Klubi Emmede Klubi

Paljud rinnaga toitvad emad kasutavad võimalust piima välja pumbata. Siit tekib järgmine vajadus - kuidas pumbatud piima hoiustada. Siinkohal tulevad appi Philips Avent rinnapiima säilituskotid. Emmede Klubi saatis oma lugejatele Philips Avent rinnapiima säilituskotte proovimiseks ja täna jagabki üks testijatest, Maive, oma põhjalikku kokkuvõtet. Maive kirjutab:

"Oli suur rõõm testida rinnapiima säilituskotte. Pole eelmiste lastega neid kasutanud, kuid praeguse beebi puhul olin mõenud, et ehk peaks piima säilitama.

Testimiseks saadud kottidest olen kasutanud ära kolm. Põhjuseks lihtsalt see, et beebi teeb kasvuspurti ja tarbib rohkem, kui säilitamiseks saaks koguda. Kindlasti aga sobival hetkel kasutan ja proovin ka ülejäänud ära.

Esimese koti avasin suurest õhinast muidugi vale kohapealt, ehk et rebisin ära osa, kuhu kirjutada peale kuupäev ja kellaaeg. See muidugi ei takistanud koti kasutamist.

Seega koht, kuhu kirjutada andmed, võiks olla teisest rebimiskohast allpool või siis pakendil selgem juhis, kuidas kasutada. Kinnituslukk on hea. Kott ise ka mugav. Lai ava muudab lihtsaks piima valamise kotti ka laiemast nõust. Kotti on mugav panna nii püsti, kui ka pikali ja pikali on eriti mugav hoida seda just nt sügavkülmas. Kuupäeva, meeleolu ja kellaaja lisamine aitab suurema säilitamise puhul jälgida, millist pakki ennem kasutada. Samuti võib olla rinnapiima kvaliteet ja maitse erinev ning kui miski ei maitse ehk on võimalik siis emotsiooni järgi, mis pakendile märgitud seda jälgida.

Mulle tundus, et päris õige ei pruugi olla ka mõõtühik pakendil, kuid see võib olla petlik ja sõltuda, kuidas kott püsti on pandud. Pole seda kontrollinud. 

Pakend ise on tugev, kui vaja võtta kuskile kaasa, pole karta ilmselt et see puruneks. Samas pole see mitte nii paks, et oleks ebamugav piima sulatada. Võtsin paki ja panin keedetud vette, sulas suht kiirelt. Mikrolaineahjus ei ole veel sulatada proovinud ja ei tea, kas seda seal ka teha tohiks.

Kogus mida ühes pakis säilitada tundub ka ok olema. Vastsündinu muidugi tarbib piima korraga vähem ja suurem beebi võib soovita ka rohkem aga ütleme nii, et see siis kuldne kesktee.

Kindlasti kaalun kasutada kotte ka edaspidi, kuigi poelettidel pole neid müügil märganud."

Aitäh Maive, et meiega nii sisukat arvustust jagasid!