Raqueli elu kaksikutega: Sipsti blogikingitus

Raqueli elu kaksikutega: Sipsti blogikingitus

26. Apr 2017, 15:28 Raquel Raquel

Saime mõnda aega tagasi paki selliselt armsalt firmalt nagu Sipsti,  kellega koostöös see postitus ka valmis.

Pakisõnumi saabudes ma praktiliselt jooksin automaadi juurde nägemaks, millised tooted täpsemalt pakis on. 
Oh, mis õhinas ma 
koduteel olin, et seda kiiresti avada! Räägin teile ka, mis 
me saime!
RMeil olid eelnevalt ostetud kilest pudipõlled, millega ma hädas olinR kippus neid söögi ajal suhu toppima ja lisaks olid need liiga suured ning nende peenike pael soonis kaela. Seega valisime esimesena lastele välja Bibetta pudipõlled, mis on tehtud neopreenist. Mulle meeldib, et saan need ilma liigse nühkimiseta puhtaks. Kõik plekid on jooksva vee abil lihtsalt eemaldatavad. Lapsed pole siiani neid kiskuma hakanud, need pole liialt suured ja kaelus sobib ka kõige pisematele!

20170425122620-82609.jpg

Teiseks hitt-tooteks meie peres on taastäidetavad MyPouch
toidutuubid
Nagu ikka, kulub kaksikutega igakuiselt üsna palju raha, mistõttu üritame enamiku toite neile ise valmistada. Siiani valmistasime püreed jääkuubikuvormidesse ja kandsime nad seejärel grip-kottidesse. Koduseks kasutamiseks on see süsteem mugav. Välja minekuks aga natuke tülikas. Nüüd tegin paar tükki sügavkülma ette ja nii mugav on. Ükspäev läksime ootamatult kohvikusse ja neid oli kohe hea kaasa haarata. MyPouch söögituubidele saab lisaks osta ka lusikaotsad, mis on mugavad, kui laps alles alustab lisatoidu söömisega või sa ei taha eraldi lusikat kaasas kanda. Meil oli see ots juba eelnevalt kasutuses poest ostetud püreede jaoks.

Püreed toidutuubi sisse panna on imelihtne! Vedelama puhul on hea kasutada näiteks lehtrit. Paksema puhul lusikat. Alguses oli mul hirm, et äkki kotid ei püsi hästi kinni ... ooo ja kuidas veel püsivad Mul oli tükk tegemist, et neid alguses üldse lahti saada. Tore fakt on veel see, et tuubide valmistamisel pole kasutatud kahjulikke aineid - ei BPAd, PVCd ega ftalaate.

20170425125814-83700.jpg

Kuna meil kulub igasuguseid karpe, topse ja pudeleid meeletult, siis võtsime mõlemale lapsele ka Esimeste ampsude komplekti. Kaks pisikest karbikest, millel on all kumm, on ideaalsed suurtemate püreekuubikute tegemiseks. Mu meelest nii armsad ja toredad! Suuremad ümarad karbid on meil samuti püree külmutamiseks ja RPA-pulbri kaasas vedamiseks, sest suurt pakki on jube tüütu ja mahukas kaasas kanda.

Lähemalt räägiks ma hoopis pudelist! Nimelt on see beebile oma suuruse tõttu ideaalne ja käepärane ning küljel olev kumm aitab beebil seda paremini hoida. Ja eriti tore on tema pikk eluiga, sest aukude ees on selline väike stopper, tänu millele tuleb temast vähem vett. Ideaalne just sellistele pooleaastastele. Hiljem saab selle eemaldada, et vesi oleks suurema vooluga. Mõnus! Mulle meeldib, kui ühte asja saab kaua kasutada.20170425125922-22683.jpg

20170425130024-40696.jpg 

Kindlasti on kõikidele lapsevanematele tuttav, et laps sööb aeglaselt, mistõttu jõuab toit selle ajaga külmaks minna. Meil oli toit soojana püsimise nimel ühe kausi sees, mida hoidsime omakorda teises, kuuma veega kausis. Ei kõla eriti turvaliselt, eks? Seetõttu valisime Sipstist endale sooja toidu kausid. Õhtused pudrud püsivad nüüd turvaliselt soojad seniks kuni mõlemad lapsed söödud saavad. Muidugi tasuks ohutuse mõttes ka jälgida, et kaussi ei valataks vett, mille temperatuur ületab 40 kraadi. Olgugi, et kaas on tugevalt kinnitatud. Kunagi ei tea! Mulle meeldib lisaks veel nurkade disain ja, et lusikaga saab kausist tõesti viimase kui toiduriisme kätte. Ka see on vaba pahadest ainetest! Mis saaks parem olla?


20170425130254-66005.jpg

20170425130354-36807.jpg

R ja M on igatahes väga õnnelikud ja tänulikud, et armas Liis on asutanud Sipsti ning toob sellega meile ilusad ja kvaliteetsed lastetarbed lähemale!

Aitäh Sipsti.ee selle vahva kingituse eest!


20170425193102-76028.jpg