Emmede Klubi lugeja jagas oma kogemust Philips Avent rinnapatjadega

Emmede Klubi lugeja jagas oma kogemust Philips Avent rinnapatjadega

28. Feb 2021, 00:10 Emmede Klubi Emmede Klubi

Veebruari kuus saatis Emmede Klubi koostöös Philips Aventiga kolmele meie lugejale testimiseks rinnapadjad. Erli, kes on imetav ema, jagab meiega väga sisukat tagasisidet:

"Sain võimaluse testida Philips Aventi rinnapatjasid. Olen värske teise lapse ema ja toidan last ainult rinnapiimaga. See võimalus tekkis täpselt ideaalsel ajal, kuna vajadus rinnapatjade järgi on suur - mul läheb neid 3-5 paari päevas. Seni olen kasutanud (ka esimese lapsega) vähemasti 3 erineva brändi tooteid, lisaks korduvkasutatavaid ja ka piima kogujat. Seega on, millega võrrelda.

Mu keha on tubli piimatootja, kuid sellega kaasneb ka mure, et rinnad, eriti imetamisel teine rind, lekib. See ei ole just mugav tunne. Õnneks on loodud vahendid, mis leket kontrolliks ning piima endasse imaks. 

Sissejuhatuseks veidi pakendist ja visuaalsest esmamuljest. Ühes pakis 24 rinnapatja, kõik eraldi pakendatud kotikestesse. See on hügieeni seisukohalt väga positiivne, saab pista käekotti, ilma lisapakendita. Kuid rohelisema eluviisi pooldajana see väga positiivne ei ole - väga palju kile tükikesi tekib. Lisaks on neid ebamugav öösel avada, selleks on kindlasti lisavalgust vaja. Omakorda on need pooleks murtud ja ääris veidi kinni, mis teeb samuti avamise raskemaks. Õnneks aga öösel neid väga tihti vahetama ei pea. 

Katsetasin nende kasutamist erinevat rinnahoidjatega: täiesti pehmetega, tugikaartega ja polsterdatud rinnahoidjatega. Pehmesse ja ainult tugikaarega rinnahoidjasse oli neid veidi raske paigaldada, eriti kui rinnahoidja seljas oli - rinnapatjade üks eesmärk ongi ju rinnhoidjat puhtana hoida ja seda ei pea siis ka koguaeg seljast võtma. Samuti läksid padjad peale esimest imetamist kortsu ja ei olnud pehme rinnahoidjaga enam mugavad. Kuid polsterdatud rinnahoidjasse oli neid hea paigaldada ja sellega oli neid ka väga mugav kasutada - ma ei tundnud, et mul midagi lisaks rinnahoidjas oleks. Kaks kleepepinda hoidsid padjad ilusti paigal, ka peale korduvat imetamist.

Imavusest. Tegemist on väga õhukeste patjadega, mis on veidi suuremad, kuni seni minul kasutusel olnud. Seega paksuse asemel on suurendatud pinda. Kuna mingil määral see siiski liigub nibu suhtes, siis täitus padi ebaühtlaselt, kuid samas kestis sama kaua kui paksem padi.

Kokkuvõtteks soovitan Philip Advendi rinnapatju neile, kes kasutavad tugevamaid rinnahoidjaid või imetavad harva. Tugev, polsterdatud rinnahoidja hoiab patja algses kujus ja sa ei tunne, et see seal on. Pehme rinnahoidja puhul hea kasutada harvema imetamise puhul, sest siis ei lähe rinnapadi kortsu ja on samuti mugav ning ei häiri. 

Kas ma neid ostaks - jah! Sest liigun palju ja väljapool kodu on just veidike polsterdatud rinnahoidja toetavam ja õhukese padjaga ei teki ebamugavat tunnet."

Aitäh Erli, et oma kogemust meiega jagad!