Emmede Klubi lugeja Grete katsetab Philips Avent säilitustassides püreede hoiustamist

Emmede Klubi lugeja Grete katsetab Philips Avent säilitustassides püreede hoiustamist

13. Apr 2021, 13:25 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi koostöös Philips Avnetiga saatis meie lugejatele katsetamiseks rinnapiima säilitustasse. Meiega jagab oma kogemust Grete:

"Sain katsetamiseks Philips Avent rinnapiima/püree säilitustopse. Olen neid nüüd umbes nädal aega katsetanud. Tegin suvikõrvitsapüreed, et katsetada kuidas tops vedelamat püreed hoiab ja brokkoli- ning porgandipüreed, mis on natuke paksema konsistensiga. Neli topsi panin sügavkülma igat pidi, et testida ka lekkivust ja ühe jätsin tavalisse külmikusse.

Püreed soojendasin piima/püree soojendajas. Tops pidas hästi vastu ning soojendas püreed ühtlaselt, tops ei läinud liiga kuumaks ja see on väga positiivne. Topsid hoidsid ka sügavkülmas olnud püreesid väga hästi, kuskilt ei lekkinud. Topsid on väga hea suurusega ja peal on ka mõõdud, kui on soov täpset kogust seal hoiustada.

Lisaks on topsil olemas ka koht kuhu saad kirjutada, mis püreega tegu ja millal see tehtud on. Topse tohib panna ka mikrolaineahju, kuid see on ainus asi, mida ma katsetada ei soovinud. Ülejäänud katsed/testimised läbisid need topsid suurepäraselt.

Veel saab topse panna üksteise sisse ning ka kaaned kinnituvad üksteise külge, mis tõttu on neid hea hoiustada, kuna need ei võta palju ruumi. Suured tänud, et sain võimaluse neid katsetada!

Ainus negatiivne asi on see, et neid on pakis vähe.  Olgu, seda ei saa päris negatiivseks pooleks nimetada, sest neid saab alati juurde osta, mida ma ka teen. Aitäh veelkord ja soovitan kindlasti ka teistele emmedele, kes tahaksid ise püreesid valmistada, kas siis suures või väiksemas koguses."

Aitäh Grete, et meiega oma tagasisidet jagasid!