Philips Avent rinnapiima säilituskotti testinud ema:  Kuna koti ava on mõnusalt suur, siis tegelikult ei vaja see üldse mingeid abivahendeid piima valamiseks

Philips Avent rinnapiima säilituskotti testinud ema: Kuna koti ava on mõnusalt suur, siis tegelikult ei vaja see üldse mingeid abivahendeid piima valamiseks

14. Nov 2021, 12:50 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi saatis koostöös Philips Aventiga meie lugejatele, kes on rinnaga toitvad emad, testimiseks uusi rinnapiima säilituskotte. Täna jagab meiega väga sisukat arvustust värske ema Triin, kes kirjutab nii:

"Kasutasin ära kõik kotid ning õige mugavuse tajumiseks proovisin erinevaid mooduseid kottide täitmiseks. Kuna koti ava on mõnusalt suur, siis tegelikult ei vaja see üldse mingeid abivahendeid (lehter vms) piima valamiseks, kui kasutada pumba küljes olevat pudelit. Kui pumpasin käsitsi, siis tuli piim suure tassi sisse ja isegi sealt oli väga mugav valada.

Esimese hooga kasutama hakates oli segadus, kust täpsemalt koti lahti peaks rebima, aga veidi rohkem uurides sain selguse. Minu arvates on see ülemine sildiga osa natuke ebaloogiline, vabalt võiks see silt olla sulgurist allpool ehk siis kogu pakend kasutatav. Kuna koti sulgur on tugev ja hea, siis saaks siis ka piima hästi valada, kui see toimukski sulguri kaudu.

Säilituskoti materjal on väga mõnus, pole liiga kilene ega liiga plastik, täpselt paras. Tänu koti kujule ja materjalile seisab see hästi püsti. Mul on kogemus ühe teise kaubamärgi kotiga selline, et see läheb väga kergesti ümber, kuid Philips kottidega seda muret kordagi ei esinenud.

Pakendit on mugav kasutada nii tavalise sügavkülma sahtlis (pikali) kui ka külmkirstu korvis (püsti).Ainsaks miinuseks oskan tuua selle, et pakendil olev mõõt ei ole üldse täpne. Kui piima kogus on oluline, siis võib see segadust tekitada. Kuigi mulle see tähtis polnud, siis lihtsalt kontrolli mõttes võrdlesin näitu pudeli omaga ja avastasingi vahe."

Aitäh Triin, et sa oma kogemust meiega jagasid!