Philips Avent rinnapiima säilituskotte testinud ema: silma jäi kottide ilus ja tagasihoidlik disain

Philips Avent rinnapiima säilituskotte testinud ema: silma jäi kottide ilus ja tagasihoidlik disain

16. Nov 2021, 10:38 Emmede Klubi Emmede Klubi

Oktoobris said mitmed Emmede Klubi lugejad koostöös Philips Aventiga testida Philips Avent rinnapiima säilituskotte. Täna jagab oma kogemust Kristiina:

"Oli õnn osaleda Avent rinnapiima säilituskottide testimises. Kotte pakist välja võttes jäi kohe silma kottide ilus ja tagasihoidlik disain. Natuke pikemad kui teiste firmade kotid, sest peale kirjutamiseks on tehtud pikendus, aga teistel firmadel on see kohe koti peal olemas.

Alguses kotti avades tõesti pidin paar sekundit mõtlema, et kust kohast nüüd avada, et saaks piima sisse kallata. Kogused esmapilgul tundusid, et ei klapi, ehk siis sisse kallasin ühe koguse, aga pakil näitas teist kogust, aga selle nipi sain selgeks. Nimelt tuleb kott alt väga väga korralikult lahti teha, siis näitab vedeliku kogust õieti.

Ainuke miinus minu jaoks on see, et peale kirjutada saab AINULT markeriga ja kui seda käepärast ei ole, siis on natuke kehv, sest muud kirjutusvahendid ei hakka peale.

Üldjoontes olen kottidega rahul ja kui oleks veel vaja kasutada, siis Avent kotid on kindel valik. Ühtlasi mainin ära, et kellel kotte üle on jäänud, siis isetehtud püree kuubikud mahuvad ka väga mugavalt kotti."

Aitäh Kristiina, et jagasid oma kogemust meiega!