Philips Avent rinnapiima säilituskotte testinud ema: Antud rinnapiima säilituskotid on kvaliteetsed ja mugavad

Philips Avent rinnapiima säilituskotte testinud ema: Antud rinnapiima säilituskotid on kvaliteetsed ja mugavad

07. Nov 2021, 12:10 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi koostöös Philips Aventiga kutsus värskeid emasid testima uusi rinnapiima säilituskotte. Mis saab olla olulisem, kui muuta uute emade elu mugavamaks ning kinkida neile natukene vabadust! Täna jagab meiega oma kogemust Kristiina, kes kirjutab nii:

"Antud rinnapiima säilituskotid on kvaliteetsed ja mugavad. Lihtne on valada välja pumbatud rinnapiima pudelist kotti (hea nipp on ka kasutada näiteks rinnapumba lehtrit valamise lihtsustamiseks).

Kott seisab ise püsti ning ei pea muretsema, et ümber kukub.

Hea on ka see, et säilituskotile saab peale kirjutada kuupäeva, millal rinnapiim on pumbatud. Samuti saab kirjutada koguse. Koguse peaks aga vaatama enne kotti valamist pudeli pealt, sest koti pealt seda täpselt vaadata ei anna, kogused ei vasta (nagu ka pildil näha - kotti sai valatud 100ml kuid kott näitab teist kogust).

Sügavkülmas on hea piima hoiustada, näiteks esialgu külmutada pikali ning hiljem panna näiteks kasti osasse püstiselt. Nii saab ka kergelt vaadata kuupäeva ja kogust. Selliselt külmutades võtab piim ka sügavkülmas vähem ruumi."

Aitäh Kristiina, et oma tagasisidet meiega jagasid!