Philips Avent otsib testijaid uutele elektrilistele rinnapumpadele!

Philips Avent otsib testijaid uutele elektrilistele rinnapumpadele!

12. Aug 2020, 17:55 Emmede Klubi Emmede Klubi

Inspiratsioon beebidelt. Tõhus emadele.

Kas tahaksid saada võimalust olla üks kahest tootetestijast, kes paneb proovile Philips Avent elektrilise rinnapumba (väärtuses 109€) ning kirjutab meile selle kohta põhjaliku arvustuse? Kui jah, siis kirjuta postituse alla kommentaar, miks just Sina peaksid saama võimaluse see toode endale testimiseks saada! Loosime testijad välja juba täna õhtul! 

Philips Avent on ühendanud enam kui kümne aasta jooksul rinnaga toitmise füsioloogia alal tehtud teadusuuringud ja teadmised, et pakkuda Philips Avent elektrilist rinnapumpa – parimat lahendust, mis jäljendab lapse loomulikku toitmist rinnaga, see on lihtne, kiire ja õrn.

Philips Aventi elektriline rinnapump tagab optimaalse piimavoo ja kohandub õrnalt vastavalt teie nibu suurusele ja kujule.

Kiirem pumpamine ja rohkem piima vähema ajaga*

  • Loomulikku liikumist jäljendav tehnoloogia tagab kiirema piimavoo*

Õrn ja mugav

  • Ühes suuruses pehme ja kohanev silikoonist padi
  • Pumbake piima ilma ettepoole nõjatumata

Isikupärastatud

  • Personaalne kogemus, 8+16 seadistuse taset
  • Vaikne mootor muudab piima pumpamise diskreetseks (juhtmega kasutamisel)
  • Minimaalne osade arv ja intuitiivne kasutamine
  • Mälu funktsioon
  • Pausile panemise funktsioon

 

Rohkem infot: https://www.philips.ee/c-p/SCF395_11/avent-elektrooniline-rinnapump

 

* Põhineb tulemustel, kus jälgiti piimavoolu alguse aega (aeg, mis kulub piimavoolu tekkeks). Kliinilistest katsetest võttis osa 20 osalejat (Madalmaad, 2019) ja saadud tulemusi võrreldi varasemate tulemustega, mis saadi Philipsi eelmise pumba tehnoloogiaga läbiviidud uuringus, kus oli 9 osalejat (Madalmaad, 2018).

* (1) Mangel jt Imetamise raskused, rinnaga toitmise kestus, ema kehamassiindeks ja rinnanäärme anatoomia: kas need on omavahel seotud ?. Imetamise ravim, 2019, (109 osalejat, Iisrael); (2) Ziemer jt Naha muutused ja nibu valu 1.imetamise nädala jooksul.

* Ajakiri “Obstetric, Gynecologic & Neonatal Nursing”, 1993, (20 Kaukaasia päritolu osalejat, USA); (3) Ramsay jt. Ultraheliuuringuga uuritud imetava ema rinna anatoomia, 2005, (28 osalejat, Austraalia).

* Põhineb kliinilise katse küsimustiku tulemustel, kus 20 osalejat kasutasid 1000 patja (Madalmaad, 2019).

* BPA-vaba rinnapump: seotud ainult pudeli ja teiste rinnapiimaga kokkupuutuvate osadega. Kooskõlas Eli määrusega nr 10/2011

 

Helmi Kivi Helmi Kivi 13. Aug 2020, 13:41

Olen varasemalt proovinud käsipumpa. Nüüd proovisin medela rinnapumpa ning see tegi meeletult valu. Kuna mul on hetkel kaksikud nädalased, siis testiks hea meelega mõnda teist rinnapumpa enne kui hakkan midagi kuskilt ostma.

Mannikene Mannikene 12. Aug 2020, 23:20

Mul on olemas terve kollektsioon manuaalsetest rinnapumpadest. Kõik, mis on poes riiulil on minul kodus sahtlis. Kuna minu rind on suur, siis käsitsi pumbades ei saa kuidagi piima kätte. Ja kuna laps on ainult rinnapiima peal, siis ilma rindadeta kodust lahkuda ei saa. Kahjuks kogemus puudub elektrilise rinnapumba osas, siis ei teagi, kas see saab ka suure rinnapartiiga toimetades piima kätte. Hea oleks lugeda kogemusest elektrilise pumba kohta naistelt, kellel
on suur rinnapartii. Kappi kollektsiooni täiendamiseks ja tolmu kogumiseks elektriline rinnapump on paraku liiga kallis.

annasch annasch 12. Aug 2020, 20:00

Sooviksin väga katsetada seda toodet, sest see näeb välja täpselt selline mille ma ostaks. Olen samuti sügisel kooli alustamas ja vajan elektrilist pumpa, mis oleks kompaktne ja samas hea hinnaga, kuna kasutan periooditi. Lisaks näeb see väga stiilne välja, võrreldes nendega mis praegu turul on.
Mina võiks üks nendest katsetajatest olla, sest jätan alati põhjaliku tagasiside muljetavaldavatele (heas ja halvas mõttes) toodetele. Olen ka aktiivne erinevates lastega seotud kogukondades ning Septembris avaldan oma (eelkõige) emadele suunatud tervise blogi.

Diana Iudina Diana Iudina 12. Aug 2020, 19:16

Olen ostnud Medela elekrtilise rinnapumba, mis mulle kahjuks absoluutselt ei sobinud. Raha on raisatud ja seetõttu proovimata veel üht pumpa ei ole ma nõus ostma. Rinnapump on meie perele aga väga vajalik, sest beebi ei ole absoluutselt nõus rinnapiimaasendajat sööma.

Merilin Kiis Merilin Kiis 12. Aug 2020, 19:02

Minul pole olnud viitsimist enda käsipumbaga mässata (eelmise lapsega pumpasin piimapaisu öösel.. nuttes.. peale seda oli kõik) , seetõttu on mul saanud kõik lapsed vaid otse rinda või kui ära olen olnud harvad korrad - rpa. Kuid kuna eelistan siiski võimalikult kaua last hoida rinnapiima peal siis ehk on elektriline pump just see mis ma vajan? 😀 Proovida igal juhul võiks! Kui sobib, siis saaks ka rohkem vabadust ja süda rahul et laps saab just seda mida ma soovin talle anda.

Johannap Johannap 12. Aug 2020, 18:51

Olen nüüdseks imetanud last üle kivide ja kändude juba 6 kuud, tihti läheb üks rind väga valulikuks. Tahaks anda rinnale natuke puhkust ja vahelduseks sellest piima välja pumbata, et rind saaks paraneda korralikult. Samuti on vahel vaja jätta laps isaga, siis on väljapumbatud piim hädavajalik. Rinnapump oleks mulle väga vajalik.

Anita Jaanson Anita Jaanson 12. Aug 2020, 18:50

Rinnapump on imetavale emale hädavajalik abivahend, sest võimaldab tal täita lisaks emaks olemisele ka muid kohustusi ning tasakaalustada lapsega seonduvate kohustuste jaotuvust ema ja isa vahel. Olen kasutanud nii käsi- kui elektrilist pumpa, mistõttu saaksin pakkuda ka võrdlevat perspektiivi toote omadustele.

hedomagi hedomagi 12. Aug 2020, 18:42

Kuna ma lähen sügisest kooli ning mul on soov lapsele rinnapiima edasi pakkuda, kuid siiani ei ole erinevate pumpadega eriti piima kätte saanud - saaks katsetada midagi uut.
Samuti oleks Aventi pump hea ja mugav, kuna Philips Aventi pudel on ainuke, mida mu laps tunnistab.

Gerly Gerly 12. Aug 2020, 18:31

Varasemalt on mul kogemus vaid käsipumbaga ja oleks hea järgi proovida eeldatavasti lihtsam ja mugavam elektriline pump.