Philips Avent otsib kolme testijat AirFree koolikutevastastele lutipudelitele!

Philips Avent otsib kolme testijat AirFree koolikutevastastele lutipudelitele!

05. Oct 2020, 15:58 Emmede Klubi Emmede Klubi

Philips avent otsib testijaid uuele Philips Avent  AirFree klapiga koolikutevastasele lutipudelile! Printsiip on lihtne - emad saavad endale toote ja vastutasuks ootame arvustust koos pildiga!

Kui soovid pudelit testida, ei ole selleks vaja muud, kui kirjutada lingitud artikli alla kommentaar, miks tahaksid pudelit proovida. Kindlasti kirjuta juurde ka beebi vanus. Seekordsed KOLM testijat valime välja juba täna, 5. oktoobri õhtul! 

Philips Avent mõistab, et vanemad otsivad lahendusi, mis aitaksid loomulikul viisil kaasa imiku arengule ja mis kohanduksid imikute muutuvate mugavusvajadustega. Philips Aventis me soovime aidata vanematel anda oma imikutele parima alguse eluks ja luua võimalused tervisliku tuleviku jaoks.

Koolikud ja nendega seonduvad söötmismured mõjutavad 10–40% imikutest ja see probleem tekib tavaliselt kuuendast elunädalast[i]. Philips Aventi koolikutevastase lutipudeli AirFree süsteemi innovatiivsed omadused on töötatud välja nii, et need aitaksid vähendada koolikuid ja kõige sagedamini esinevaid söötmisvaevusi, sh refluks (kui imikute söötmise ajal või vahetult peale seda tuleb piim tagasi välja) ja gaasid.

Meie praegune imetamistoodete ja täiendavate söötmistoodete valik hõlmab pudeleid, mis on konkreetselt kohandatud imikute erilisi arenguvajadusi silmas pidades. Meie pudelid aitavad vanematel vähendada tavapäraseid söötmisvaevusi ja annavad imikutele mugava ning katkematu söötmiskogemuse, toetades samuti imikute tervislikku arengut. Philips Avent koolikutevastase lutipudeli AirFree süsteemi innovatsioonid pakuvad imikule mugavuse, mis võimaldab neil neelata söömisel vähem õhku , mille eesmärk omakorda on vähendada koolikuid, gaase ja reflukse ning aidata kaasa seedimisele. Muutes söötmise mugavamaks nii teile kui ka teie lapsele, aitab see emadel olla kindel, et nende laps saab piimast kätte kõik vajalikud toitained.

Põhiomadused

·         Mõeldud söötmisvaevuste vähendamiseks

Uus AirFree süsteem , mis asub koolikutevastase pudeli sees, on Philips Aventi kõige värskem uuendus imikusöötmise valdkonnas ja see on töötatud välja vähendamaks tavapäraseid söötmisvaevusi nagu koolikud, refluks ja gaasid, kuna süsteem vähendab õhu allaneelamist piimaga. AirFree süsteem tagab, et lutt on täis piima, mitte õhku.

Pudelil on ka eriline integreeritud süsteem lutis, mis imiku söömise ajal võimaldab õhul liikuda pudelisse. See tähendab, et õhk on pudelis ja eemal lapse kõhtu sattumisest, mis aitab vähendada koolikuid, gaase, piima väljatulekut, röhitisi ja tagab, et imikul oleks mugav ning õhu allaneelamine söötmise ajal oleks piiratud.

·         Lihtsam püstises asendis söötmine

Eriline AirFree süsteem võimaldab sööta imikut püstises asendis tagades, et lutt on alati täis piima mitte õhku, isegi kui pudel on horisontaalasendis. Püstine asend söötmisel aitab pudelil vähendada refluksi ja aidata kaasa seedimisele, mis teeb söötmise nii teile kui ka teie imikule  mugavamaks.

·         Lihtne kasutada

Philips Avent koolikutevastast lutipudelit AirFree klapiga on lihtne kasutada ja imikul on lihtne lutist haarata. Luti kuju ja ribid aitavad hoida ära luti kokkuvajumise, mis tagab katkematu ja mugava söötmise. Lai pudeliava ja üheoslaine Air Free süsteem teevad pudeli puhastamise ning kokkupaneku lihtsaks. Suurema mugavuse jaoks kasutage Philips Aventi koolikutevastast pudelit koos AirFree süsteemi lutiga.

 

·         Toetab teie imiku arengut

Meie koolikutevastaste toodete valik kasvab koos teie imikuga – meil on pakkuda erineva voolukiirusega lutte ja erineva suurusega pudeleid, mis toetavad teie lapse arengut. AirFee süsteem sobib Philips Aventi 125, 260 ja 330 ml pudelitele.

 

Külastage veebisaiti www.philips.ee/avent toodete kohta rohkema teabe saamiseks

[i] Johnson, JD; Cocker, K; Chang, E (1. oktoober 2015). "Infantile Colic: Recognition and Treatment.". American family physician. 92 (7): 577–82. PMID 26447441