Philips Avent Natural harjutustassi testinud ema: Võtab lapse lausa plaksutama!

Philips Avent Natural harjutustassi testinud ema: Võtab lapse lausa plaksutama!

27. Jan 2021, 10:57 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi koostöös Philips Aventiga saatis kolmele meie lugejale testimiseks Philips Avent Natural harjutustassi. Helina koos oma armsa beebiga proovisid tassi järgi ja andsid toreda tagasiside:

"Philips Avent harjutustass on ideaalne valik lapsele joomise õpetamiseks. Meie laps ei olnud varasemalt luttide ega lutipudelitega kokku puutunud, aga seoses lisatoidu saamisega tekkis vajadus vee juurde andmiseks. See tass on väga mõnusa suurusega – laps jõuab seda ise tõsta, sangad on heast mitte-libisevast materjalist ja väga suupärane. Vanemate silmarõõmuks on tegemist ka väga minimalistliku välimusega. Sobib kaasa võtta ka igale poole. Ei riiva kuidagi kellegi silma.

Sangad on mõnusa suurusega – nendega on hea ka sügelevaid igemeid kratsida. Nendest kinni haaramine on ka pisikestele kätele väga kerge. Lutt laseb piisavalt vett läbi, et laps õpiks sellest jooma ja samas on see piisavalt turvaline, et näiteks autosõidule kaasa võtta. Igati multifunktsionaalne tass, mis on meie koju jõudmisest saadik igapäevases kasutuses olnud. Võtab lapse lausa plaksutama!"

 

 

Aitäh, Helina, et meiega oma kogemust jagasid!