Philips Avent Natural lutipudeli arvustus: Meeldis, et pudeli lutt on natukene tekstuurne

Philips Avent Natural lutipudeli arvustus: Meeldis, et pudeli lutt on natukene tekstuurne

23. Jul 2021, 23:15 Emmede Klubi Emmede Klubi

Täna jagab meiega oma kogemust neljakuuse beebi ema Sirli, kes sai koostöös Philips Aventiga testida nende Natural lutipudelit. Sirli kirjutab nii:

"Olen tänulik, et mul avanes 4-kuuse beebiga võimalus katsetada uut Philips Avent Natural lutipudelit, sest varasem kogemus piirdus ainult Medela Calma pudeliga.

Võrreldes Medela pudeliga, on tegu palju lihtsamalt kokku pandava pudeliga ning millel on palju naturaalsemast ja pehmemast materjalist luti (nr2) osa. Samuti meeldis, et lutt on natukene tekstuurne, mis sarnaneb veelgi rohkem nibuga. Sarnaselt Medelale on ka Philips Avent Natural pudelil nö "koolikutevastane klapp", mis ennetab liigse õhu sattumist beebi kõhtu.

Meeldib, et pudeli külgedel on ka lohukesed, mis hõlbustavad lapsel ise pudelist kinni hoidmist (Medelal seda pole). Kui Medelal sobib lutt niiöelda algusest lõpuni, siis Philipsil on valikus erineva voolukiirusega lutid (vastavalt lapse vanusele). Veel on positiivne antud toote puhul see, et Philips Avent on palju rahakotisõbralikum, kui eelpool nimetatud Medela Calma. Olen tootega väga rahul ja julgen seda kindlasti soovitada!"

Aitäh Sirli, et oma kogemust jagasid!