Philips Avent Natural lutipudelit testinud ema: Emadel on ka natukene lihtsam, kui laps leiab selle õige pudeli, millega ise toimetada

Philips Avent Natural lutipudelit testinud ema: Emadel on ka natukene lihtsam, kui laps leiab selle õige pudeli, millega ise toimetada

23. Jul 2021, 17:13 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi koostöös Philips Aventiga saatis juulikuus kolmele beebiemmele testimiseks Philips Avent Natural lutipudelid. Peale mõningast kasutamist jagab meiega tagasisidet pisikese tüdrukutirtsu ema Kristel ja kirjutab nii:

"Minu 10-kuune tütar sai võimaluse katsetada Philips Avent Natural lutipudelit. Olin võimalusega rahul, kuna kasutasime ka Avent rinnapumpa ja kui juba vanemad mudelid on head, mis siis veel uuemad pakuvad.

Sellises vanuses lapsed proovivad olla juba ise piisavalt iseseisvad ja sealt ka esimene positiivne külg - lapsel on väga hea pudelit käes hoida. Sobib täpselt lapse haardesse ja ei ole liiga suur, et tekitaks lapsel käes kohmakuse tunnet.

Teiseks pean ära märkima pudeli otsiku. See on tõesti väga sarnane rinnanibule ja laps haarab seda huultegaa justkui ema rinda. Pudelit pesta ja kokku panna on väga lihtne.

Olen tõesti meeldivalt üllatunud ja emadel on ka natukene lihtsam, kui laps leiab selle õige, millega ise toimetada .Kindlasti soovitan ka teistele.

Aitäh ja järgmiste kogemusteni!"

Aitäh Sulle, Kristel, et oma kogemust meiega jagasid!