Philips Avent Natural lutipudeli arvustus: Palju meeldivam on beebil süüa nibu meenutavast pudelilutist!

Philips Avent Natural lutipudeli arvustus: Palju meeldivam on beebil süüa nibu meenutavast pudelilutist!

21. Jul 2021, 10:54 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kolmekuuse beebi ema Elina sai Emmede Klubi vahendusel testida Philips Avent Natural lutipudelit. Sellel lutipudelil on ülipehme lutt, mis sarnaneb veelgi rohkem rinnaga. Lai rinnakujuline lutt, paindlik spiraalne disain ja mugavuslehed võimaldavad loomulikku haaramist, tänu millele saab lihtsasti kombineerida rinna ja pudeliga toitmist. Milline on aga Elina hinnang sellele lutipudelile? Ta kirjutab:

"Sain katsetada Philips Avent lutipudelit. Kasutasin seda enda just kolmekuuseks saanud lapsega. Pakki avades jäi mulle kohe silma pudelilutt, mis on kujult väga sarnane nibule. Arvan, et lapse jaoks on see igati tore ning palju meeldivam on süüa nibu meenutavast pudelilutist.

Pudeli väga suureks plussiks on see, et see on koolikutevastane - ehk siis luti kinnitus on tehtud sellise tehnoloogiaga, et laps ei saa pudelist imedes tõmmata õhku vahele ning ei ´´neela´´ õhku alla. Arvan, et just pisikese beebi puhul on see väga oluline, sest nemad ei oska veel gaase ise nii hästi väljutada ning tihtipeale teevad gaasid neile liiga.

Lapsevanema vaatevinklist on pudeli plussiteks mugav disain ning hea lai pudelipõhi - nii saab piima kiiremini soojaks. Kui laps kasvab suuremaks, siis saab ta ka ise pudelit mugavalt käes hoida.

Pealekauba näeb pudel väga lihtne ning stiilne välja. :) Olen pudeliga igati rahul ning kindlasti julgen ka enda tuttavatele seda soovitada!"

Aitäh Elina, ausa arvustuse eest!