11-kuuse poisi ema testis Philips Avent kõva tilaga tassi

11-kuuse poisi ema testis Philips Avent kõva tilaga tassi

03. Jun 2021, 12:13 Emmede Klubi Emmede Klubi

Maikuus proovisid kokku viis Emmede Klubi jälgijat Philips Aventi kõva tilaga tassi. Meie viimane testija, 11- kuuse pisipõnni ema Katerin jagab meiega endapoolset tagasidet ja kirjutab nii:

"Meie 11-kuune poisipõnn testis Philips Avent kõva tilaga tassi ja talle väga meeldib. Alguses oli kolmeaastane venna tassist suuremas vaimustuses ja nõudis seda endale, aga siis sai ikka väike vend ka proovida.

Esimesel päeval hõõruti tassi tilaga oma sügelevaid igemeid ja uudistati niisama. Juba teisel päeval õppis sellest tassist jooma, seda tuleb õrnalt imeda, et vesi suhu voolaks, niisama kallutades ei tule vesi välja. Emme raputas, loksutas ja koputas tila vastu käeselga - mitte kuskilt ei tulnud vesi läbi. Kolmandal päeval viskas poisiklutt tassi söögitoolist maha ja hiljem õue minnes oli tass kotist välja võttes niiske ja ka edaspidi on tass pikali olles veidi lekkinud. Veidi oli kuskilt vesi läbi tulnud, ei tea, kas kukkumine mõjutas seda või mitte. Tassi kuju on suurepärane, mahtus ilusti kergkäru topsihoidjasse, sai seega emmelt hulganisti plusspunkte. Meie väikse poisi jaoks tiba suur veel, täitsa täis panna ei saa, muutub tema jaoks raskeks.

Soovitame tassi aastastele ja vanematele pisipõnnidele, meie peame kolmeaastasele ka selle nüüd ostma. Suvel on selline tass asendamatu, sobib topsihoidjasse, mahutab piisava koguse vett ja ei võta palju ruumi, sest kuju on väga läbimõeldud."

Aitäh Katerin, et meile oma kogemusest kirjutasid ja teistega jagasid!