Oktoobrikuus beebiga kinno!

Oktoobrikuus beebiga kinno!

05. Oct 2019, 10:53 Mirjam Mirjam

Oktoobris on kõik Emmede Klubi lugejad oodatud "Beebiga kinno" üritusele Forum Cinemas kinodes (Coca- Cola Plaza, Centrum ja Ekraan). Oktoobrikuu esimesel üritusel on filmivalikus animafilm "Lemmikloomade salajane elu 2" ja Disney uusversioon teada-tuntud klassikust "Aladin"!

Otseloomulikult on seansid beebisõbralikus 2Ds!

Enne filmi algust on lapsevanematel võimalik tutvuda uute huvitavate  toodetega, mis võiksid igapäevaelus kasulikud olla või lihtsalt rõõmu pakkuda. Kinoseansi ajal on saalis heli vaiksem, saal hämaralt valgustatud ning keegi ei pane pahaks kui pisikesed saalis olijad teevad natuke häält ja ekraani ees mängivad.

Iga "Beebiga kinno" sündmuse järel toimub huviliste vahel loosimine. Auhinnad panevad välja sündmusel osalenud koostööpartnerid.

Seekordsete "Beebiga kinno" ürituste raames on kõigil lapsevanematel koos lastega võimalik vaatama minna kahte linateost:


"Lumepoiss Everest"

Tore animaseiklus "Lumepoiss Everest" viib vaataja mitme tuhande miili pikkusele imetabasele rännakule suurlinnast Shanghaist Himaalaja lumistele mäetippudele.

Kui teismeline tüdruk Yi kohtab oma kortermaja katusel noort jetipoissi, otsustavad Yi ja tema vallatud sõbrad Jin ja Peng panna suurele vahvale karvikule nimeks Everest. Peagi saavad sõbrad teada, et Everest on suures hädas. Lapsed otsustavad ette võtta hulljulge salajase päästemissiooni, et lumepoiss tagasi koju oma pere juurde toimetada. Algab rännak üle maa ja mere, kuid Everesti on juba märgatud ning uljaste reisisellide jälgi hakkavad ajama kalk rahajõmm-jetikütt Burnish ning zooloog doktor Zara.

Millised anded peituvad aga lastes ja mida suudab Everesti võluvägi korda saata, see selgub meeletu seikluse käigus.

"Vihmane päev New Yorgis"

Poiss on jõuka New Yorgi perekonna võsu, tüdruk on pärit Arizona väikelinnast. Manhattanil kasvanud poiss soovib tüdrukule oma armastatud linna tutvustada ja tal avanebki selleks võimalus, kui tüdruk tuntud filmilavastajaga intervjuud tegema läheb. Ees seisab vihmane päev, mis muudab nende elu igaveseks. Kirevas ja mürarikkas suurlinnas kohtab poiss kunagist sõbratari, tüdruk aga satub kuulsuste boheemlaslikku maailma.

Soovid võita pileteid tulevatele "Beebiga kinno" üritustele? Vaata SIIA!