Mõnikord pole üheks lustakaks seikluseks muud vaja, kui Lätti sõita.

Mõnikord pole üheks lustakaks seikluseks muud vaja, kui Lätti sõita.

17. Jul 2019, 11:58 Emmede Klubi Emmede Klubi

Postitus sündis koostöös AB Parkiga.

 

 

"Sellel suvel olen abikaasa töö pärast suure osa suvest meie kolme lapsega üksi ja esialgu olin lõbustuspargi plaani peale natuke skeptiline. Juba niigi tihe graafik ja kerge väsimus ei kiskunud mind kuidagi lõbustusparkide poole. AB lastepark lükkas kiirelt mu kõhklused ümber. Me läksime kolme perega ja nii oli tõesti vahva kõigil head kogemust jagada, aga tagantjärele näen, et park on nii mõnusalt üles ehitatud, et ka üksinda oleks lust ja kerge olukorda hallata.

Park on üllatusi täis. Kohe kõike ei näegi, metsatukkade ja küngaste vahel koorub üllatusi välja nagu sügisesi seeni. Alustuseks püüdis meid lõbustuspargi osa – seal on noorematele lendavad lennukid ning suurematele juba tõsisemad ja kõrgemad keerutused. Keskele klassikaline autodroom, kus oma lapsepõlve hetki tagasi püüda ja enda omadega uusi luua. 


Edasi veeparki, mis on väike ja tubli. Pakkus rõõmu nii kolmesele kui peaaegu üheksasele. Park on kompaktne ja täiskasvanutele on lapsed alati näha, samas tegevust on nii palju, et tulime ringiga sinna veel tagasigi.  Pargis on veel vesirattad, minilinnak, suvetuubid, tõhusad söögikohad, dinosaurused imetlemiseks ja selga ronimiseks, väike rong, võrkkiige pikutusala, näomaalingud ja palju veel.  

Aeg läks pargis nagu kahe vaoga. Üks kiirelt, sest ei usu ära, kui palju erinevaid atraktsioone ja tegevusi ühte päeva mahub ja teine piisaval aeglaselt, sest ei pea muretsema, kas kõike jõuad. 

Park on kauni koha peal – rahulik ja metsatukkade vahele peidetud. Pisike rong sõitis täitsa metsa vilus. Taimedest kasvama pandud onnid ja kogu kasvama pandud lilled ja rohelus toetasid õhkkonda dinosauruste vahel. Tee lookleb läbi lõbustuste nii, et ei pea midagi liigselt plaanima, aga kõigest saad osa. Asjad on üles ehitatud nii, et kas kõik lapsed saavad ise hakkama või samas ka vanematel on lõbus osa võtta. Näiteks suured kolmerattalised jalgarattad – väiksemad rattad lastele, kel jalad juba pikemad ja sääred tugevamad ja suuremad rattad koos „külgkorviga“, et kaasreisija peale võtta, kes veel liiga väike, liiga väsinud või lihtsalt tahaks sõbraga koos ringi sõita. Tuubid – nii lastele üksi sõitmiseks kui suuremad, et koos lapsega alla lasta. 

Pargi kiidame heaks – nii üksi kolme lapsega, terve perega kui koos sõpradega. 

Pange siis autosõiduks vaim, mängud, snäkid ja muusika valmis. Kindlasti vaprad autosõitjad teevad Eestist selle reisi ühe päevaga ära, aga meie läksime päev varem ja jäime lähedale  Lobes Krogsi öömajale, saime mõnusa hommikusöögi ja hea alguse seiklusrohkeks päevaks. 

Näeme siis Läti dinosauruste vahel!"Suur-suur aitäh Rael, et meiega oma tagasisidet jagasid ja loodame, et suvi toob teie perele veel palju vahvaid seiklusi!