Meie beebi pääses viimaks gaasidest! Emmede Klubi emad testisid Philips Avent Natural Response lutipudelit

Meie beebi pääses viimaks gaasidest! Emmede Klubi emad testisid Philips Avent Natural Response lutipudelit

30. Aug 2023, 12:07 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi emad katsetasid kodus Philips Avent Natural Response lutipudelit, mis on spetsiaalselt loodud toetamaks beebi individuaalset joomisrütmi. Siin on meie emade arvamus sellest tootest!

Jaana:
Kodus kasutan uusi Philips Avent Natural lutipudelit ja lutti. Avent lutipudelid on mugavad, väga hea tehnoloogiaga ja AirFree klapiga, mis hoiab ära õhu teket, et beebi ei tõmba õhku sisse. Lutipudeli lutt on rinna kujuga, et beebi ei võõrdu rinnast ja säiliks õige imemisvõte. Philips Avent Natural lutipudelis on kasutatud erilist tehnoloogiat, mis toetab beebi loomulikku imemisrütmi. Pudelil tilgavaba lutt, lutist eraldub piima ainult siis, kui beebi joob aktiivselt. Beebi peab vaeva nägema, et piima kätte saada nagu rinna puhul.
Mulle meeldib selle lutipudeli puhul see, et lutt on rinnakujuline, pehme, painduv ja hea
puhastada. Samas saad toita beebit rinnaga edasi, beebi ei võõrdu rinnast ära. Mina kasutan nii Philips Avent Natural Responsei lutipudelit ja lutti, samas annan ka rinda. Beebil säilib õige imemistehnika. Ei ole vaja karta, et beebi loobub rinnast.

Anne-Mari:
Oleme viimaste nädalate jooksul kasutanud Philipsi pudelit ja ma olen väga vaimustuses sellest. Enne kasutasime teise firma pudeleid - muidu head, aga Philipsi oma on parim, lapsel on mugav hoida, luti otsik on hea ja lapsele eelnevalt juba tuttava kujuga. Kui peaksin veel kunagi kolmanda lapse, saama siis eelistaksin kindlasti Philipsi Avent pudeleid.

Sandra:
Super toode. Meie beebi hakkas lõpuks ilma õhku ahmimata sööma ja pääsesime enamjaolt gaasidest. Väga mugav pudel ja lihtne käes hoida. Soovitan kõigile! Olen igati antud toodetega rahul. Imelised asjad. 

Triinu:
Meie beebile väga meeldib see uus pudelilutt. Sööb mõnuga ja ei neela alla õhumulle.

Liis:
Meie beebsule meeldis see lutipudel kôige rohkem, kuna lutipudel on lähedane rinnale ja meie beebi on veel rinna peal, kuid vahest saab juurde ka lisa, siis soovitaks just seda lutipudelit neile emmedele, kes veel imetavad.