Lutt, mille beebid võtavad omaks!

Lutt, mille beebid võtavad omaks!

11. Dec 2023, 12:17 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi emad said testimiseks proovida Philips Avent Ultra Air lutti. Siin on meie emade arvamus sellest tootest!

Aveli:
Väga hea lutt imikule! Minu imikut rahustab see lutt öösiti hästi, koolikute üleelamisel suureks abiks. Kiidan ka luti disaini.

Jelena:
Minu pirtsakas preili võttis kohe omaks, katsetasime teisi lutte ka, aga jääme selle lutile truuks. Hea rinna kujuga lutt ja õhuavaga lapse - suu ümber ei jää niiskeks.

Katrin:
Meie lemmik lutt. Mugav, kerge ja ots meeldib lapsele!

Klaarika:
Kui meil beebi peale sündi ühtegi lutti ei võtnud, siis see oli lutt, mille ta väga kiirelt võttis omaks. Hea omadus on see, et luti kuju on lapsele täpselt rinnanibu kujuga. Meie beebile see väga meeldib ja suure tõenäosusega jään ma sellele lutile kindlaks.

Aino:
Esmamuljelt tundus lutt ise väike, aga tagus suur/paks. Kuna meil on 6-kuune poiss, kes kohe saab 7-kuuseks, siis oleks pidanud valima 6+ luti. Üllatavalt kerge ja pehme lutt. Laps on harjunud teise lutiga, aga võttis kohe omaks Aventi luti. Hea kujuga, pehme ja kerge. Üldiselt rahul, kuid jah, meie vajaksime suuremat juba.

Airi:
Saime teatimiseks Philips Avent ultra air mõnusa luti. Esmamulje lutist oli väga positiivne. Disain on mõnusalt kompaktne, värvilahendus (kollane) sobib kasutamiseks nii poisile kui ka tüdrukule. Lutt ise on väga hea kujuga, laps võttis selle kergesti omaks. Väga meeldib ka rõngas, mille külge oli hea lutiketti panna. Soovitan kindlasti!

Kai Catherine:
Meie beebile 0-2 kuud lutt ei sobinud. Lutt on pigem pikk ja beebil tekkis pidevalt okserefleks. Lutt ise on pehme ja lõhnatu ning õhuavad tagavad piisava õhuringluse, et ei tekiks suu ümber nahaärritust. Positiivseks omaduseks on luti kvaliteetsus. Vastsündinule võib aga lutt olla pisut liiga suur. Lisan infoks, et katsetasin seda lutti ka 2 a tagasi, aga siis oli luti suurus 0-6 kuud ning ka siis muutus lutt umbes kolmanda elukuu alguseks beebile parajaks.