Elektriline nutikas rinnapump Lola & Lykkelt on võitnud imetavate emade südameid terves Euroopas

11. Oct 2021, 09:43 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kui veel 6 kuud tagasi ei teadnud Eestis keegi väga midagi sellisest Soome ettevõttest nagu Lola & Lykke, siis tänaseks on see muutunud. Nende loodud rinnapump, mis on Kidsmedi e-poe üks populaarsemaid tooteid, on aastal 2021 võitnud mitmeid mainekaid rahvusvahelisi auhindu ja selle headusest räägitakse nüüdseks juba igal pool. Mis teeb siis just selle elektrilise rinnapumba nii eriliseks?

Lola & Lykke nutikas elektriline rinnapump on juhtmevaba, ilma voolikuteta, puutetundlik ja vaikne. Pumbal on vaid 5 osa, mis muudab selle pesu ja kokkupaneku väga lihtsaks. Samamoodi on tänapäevaselt kaasaegne selle puutetundlik juhtpaneel, millelt saab kasutaja valida 2 faasi vahel ning omakorda nende faaside tugevuste vahel. Tugevusi on niivõrd palju, et kindlasti leiab iga ema endale sobivamad. Nimelt on stimulatsiooni faasis 6 tugevust ning väljutusfaasis lausa 9. Mõnel tekib ehk küsimus, et kuidas ta endale kõige sobivamad seaded meelde jätab, kui neid on nii palju? Ei ole vaja muretseda, sest tegemist on ju siiski NUTIKA rinnapumbaga, mis tähendab muuhulgas ka seda, et see jätab ise enda mällu just sinu enim kasutatud režiimid ning kasutab neid edaspidi automaatselt.

Öeldakse, et lapse rinnaga toitmisel ja ka pumpamisel tuleks jälgida teatud ajalist kestvust ehk mõlemast rinnast ca 15 minutit. Lola & Lykke nutika rinnapumba puhul ei pea sa seinakella jälgima või mobiilist kella vaatama. Lola & Lykke rinnapump kuvab oma nutikal puutetundlikul ekraanil kõigele muule lisaks ka pumbatud aega.

Paljud emad ehk ei tea aga rinnapumba üks oluline osa on lehter, mis peab ideaalselt sobituma kasutaja rinnaga. Lola & Lykke on loonud äärmiselt pehmest silikoonist lehtrid ja neid on saadaval lausa kolmes suuruses. Kidsmedi kodulehelt leiab iga ema juhised, kuidas endale täpselt õige suurus leida. Kindlasti tasuks mõõta mõlemat rinda, sest rinnad pole kaksikud, vaid pigem õed ?

Üheks Lola & Lykke elektrilise rinnapumba suurepäraseks lisaks on sama brändi rinnapiima säilituskotid. Nimelt on nad loonud sellise adapter, millega on võimalik säilituskott ühendada otse pumba külge ja kasutaja saab piima pumbata otse kotti. See variant on suurepärane emadele, kel on vaja piima koguda; kellel on piima tootlus suurem, kui laps jõuab tarbida; kes on kodust eemal ning soovib piima hilisemaks säilitada. Peale pumpamist saab rinnapiima säilituskotile korgi peale keerata ja kasvõi kohe sügavkülma/külmkappi panna. Ja see pole veel kõik! Kui nüüd peale säilitamist on vaja last selle piimaga toita, saab selle sama adapter abiga selle sama koti ühendada lutipudeli lutiga ja last sellest samast säilituskotist ka toita. Rinnapiim on ju justkui elueliksiir ning Lola & Lykke pumba ning säiltuskottidega ei pea sa kartma, et ümbervalamistega midagi kaotsi läheks.

Sageli vajavad kõik tänapäeva nutikad elektrilised seadmed pikka aega laadimist, mis ei ole alati võrdeline kasutusajaga. Ehk siis sageli tuleb seadmeid kordades kauem laadida, kui neid kasutada saab. Lola & Lykke rinnapumba puhul see õnneks nii ei ole! Rinnapumpa saad kasutada ca 2h ja laadimine kestab samuti 2h. Loomulikult näed sa aku olekut ekraanilt, seega ei saa äkitselt tühjenenud aku üllatusena tulla!

Ilmselt kasutavad kõik imetavad emad ka rinnapatju. Kui tänases maailmas on järjest populaarsust kogumas taaskasutus, siis ka siin on Lola & Lykkel midagi teile pakkuda – taaskasutatavad bambusest rinnapadjad. Lola & Lykke rinnapadjad on veekindlad, imavad ja lekkekindlad. Meie ainulaadsete kumerate rinnapatjade ergonoomiline kuju sobib ideaalselt imetava ema rinnaga optimaalse mugavuse tagamiseks.

Rinnapadjad on disainitud kõrgeima kvaliteediga, et tagada parim tulemus. Tänu kolmele kaitsekihile ja 3D hingavale tehnoloogiale jäävad rinnapadjad nahal kuivaks ja mugavaks.

Looduslik bambus on antibakteriaalne, lõhnavaba, pehme ja imav, andes imetavatele emadele kogu päeva mugavustunde. Looduslik bambus pakub nahale mitteärritavat sulgpehmet tunnet.

Me usume, et Lola & Lykke on loonud midagi sellist, mis muudab imetava ema elu nii palju lihtsamaks ja vabastab kõik pumpa kasutavad emad juhtmega seina külge aheldatusest. Kõrge kvaliteet ja hea hind ei käi sageli kokku, kuid siin see ei kehti. Lola & Lykke nutikas elektriline rinnapump maksab 149€, millest saad nädala jooksul veel 20€ allahindlust, kui kasutad sooduskoodi EMME.