Lemmikpudel, mille beebi kohe omaks võtab! Emmede Klubi emad testisid Philips Avent Natural Response lutipudelit

Lemmikpudel, mille beebi kohe omaks võtab! Emmede Klubi emad testisid Philips Avent Natural Response lutipudelit

11. Dec 2023, 11:52 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi emad testisid Philips Avent Natural Response lutipudelit, mis on spetsiaalselt loodud toetamaks beebi individuaalset joomisrütmi. Siin on meie emade arvamus sellest tootest!

 

Aveli:
Väga hea lutipudel ja lutiotsad! Imiteerivad nibu ja ei ajanud minu imikut segadusse, laps on rinnal sama hea meelega ka edasi. Suurepärane disain ja lutiotsad.

Jelena:
Minu preili on 7-kuune ja vaikselt hakkasime lutipudelist toitu juurde andma. Sai katsetatud erinevate firmade tooteid, mis paraku ei sobinud minu preilile. Otsustasime proovida Philips Avent Natural Response ja oleme positiivselt üllatunud! Laps võttis kohe omaks, piim ei tilgu ega lähe kurku.

Õnne-Liisi:
Laps on pudeliga väga rahul, hea kerge, mugav. Sobib hästi meie beebi piimavajaduse katmiseks. Saan teha suurema koguse ja lapsel on kindlalt kõht täis. Suur ava annab võimaluse lihtsasti piimapulbrit lisada. Lisaotsasid on hea vahetada, kui pudelil olev ots katki läheb või ära kulub.

Katrin:
See on meie lemmik lutipudel, ma tükk aega otsisin head lutti, mis lapsele meeldiks, ja see on meil ainuke, millest ta sööb. See on ka meie refluksile paremini mõjunud, ta ei ahmi nii palju õhku sisse.

Klaarika:
Beebi oli rahul. Soovitaks kõikidele emadele, kellel on pudeliga toitmise kõrvalt veel plaan beebile ka rinda anda. Andsin oma 2-nädalasele beebile sellest piima juua ja hiljem võttis ta ilma mureta veel rinda peale ka. Hea koolikute vastane toode. Minu arust hea toode!

Aino:
Meie esimene idee oli just see, et luti kuju on rinna moodi ja lapse võõrutamine rinnast toimub lihtsamini. Ehk siis ta võtab pudeli kergemini omaks. Ja nii oligi. 6-kuusel (kohe 7-kuune) on väga mugav hoida kahe käega kinni ja üritas pudelit ka ise suule tõsta. Lutt ei lagunenud ka esimese närimise peale ära (ta ei saanud kohe aru, mis sellega teha tuleb), aga kui selgeks sai, et sealt tuleb juua, sujus edasi kõik kenasti. Olen väga rahul tootega.

Airi:
Me ei ole küll igapäevased lutipudeli kasutajad, kuid mõned korrad kuus on see vajadus siiski tekkinud. Philipsi lutipudel on meil järjekorras kolmas. Esimene oli kasutusel sünnijärgselt, sealt oli lapsel raske piima kätte saada. Kui vahepeale sattus pikem paus, siis laps oli unustanud sellest imemise. Teise pudeli ostsime poest kõige tavalisema, sellel oli aga mureks liiga kiire piimavool, lisaks jooksis piima ka lihtsalt välja. Philipsi lutipudel on nende kahe ideaalne kombinatsioon :) Beebi ei pea end oimetuks imema, ent pole ka päris nii, et piim talle lihtsalt suhu voolab. Lisaks meeldib mulle lutipudeli lihtsus. 1-2-3 ja ongi koos! Ei mingit 10-t juppi, mida on vaja iga kord pesta ja õiges järjekorras kokku panna. Pudel on ka mõnusalt käepärane! Soovitan väga hea meelega!

Kai Catherine:
Kui lapsel tekkisid gaasivalud, siis märkasin, et närviline beebi proovib end rinnaga lohutada ja rahuliku söömise asemel ahmib veel hullemini õhku sisse (sest piima on palju ja voolab kiiresti) ning tahtsin katsetada, kas pudelist söömine võiks teda aidata. Kodus on igaks juhuks varuks ka mitmeid erinevaid lutipudeleid, kuid see pudel sobis kõige paremini. Sellel on pehmest kummist lutt ning meie beebi haaras sellest kohe kinni (ei mingit võõrastamist). Beebi pidi piima kätte saamiseks ise rohkem tööd tegema, sõi rahulikumalt ning krooksus palju vähem (st neelas vähem õhku vahele). Olen väga rahulik tootega ja kindlasti leiab see pudel meie peres esimesel eluaastal veel palju kasutust. Soovitan toodet.