LEGO kutsub: #RebuildTheWorld

LEGO kutsub: #RebuildTheWorld

04. Dec 2019, 14:03 Mirjam Mirjam

LEGO Group käivitas ülemaailmse kampaania Rebuild The World (Ehita maailm ümber), mis kutsub üles toetama järgmise põlvkonna loomingulisi oskusi. LEGO Group usub, et iga laps sünnib uskumatult loominguliste probleemilahendamise võimetega, kuid selle võime kasvatamiseks tuleb tööd teha, et sellest saaks elukestev oskus, millest sõltub tulevik.

Loovuse arendamine on kriitilisem ja kiireloomulisem kui kunagi varem. Maailma Majandusfoorumi töökohtade tuleviku aruanne seab loomingulised probleemilahendusoskused esikolmikusse, mida tööturg alates 2020. aastast nõuab. Kujuteldav mäng aitab lastel õppida, kuidas olla innovatiivne, lahendada probleeme ja kriitiliselt mõelda.

LEGO Group turundustöötaja Julia Goldin ütleb: „Rebuild The World-i kampaania eesmärk on näha, kuhu kujutlusvõime meid viia võib, ja ergutada laste sünnipärast loovust. Tahame julgustada ja aidata lapsi kogu maailmas oma oskusi arendama ja säilitama. Selle kampaaniaga tahame inspireerida igas vanuses inimesi vallandama oma loovust, et luua LEGO mängu kaudu lõputute võimaluste maailm.”

LEGO klotsisüsteem on juba pikka aega olnud parim platvorm loova väljenduse ja loova probleemilahendusoskuse arendamise jaoks. Lapsed ei saa vaid üks kord mõelda, mida ehitada, vaid saavad ehitada ja ümber ehitada. Katse. Ebaõnnestumine. Reeglite rikkumine. Ebaõnnestumine ja uuesti proovimine... See on inimese loovuse tsükkel ja LEGO klotsimängu olemus.

Läbi Rebuild The World-i soovib LEGO inspireerida lapsi oma loovust vallandama, liituma väljakutsega ehitada maailm ümber ja lõputute võimaluste maailma reaalseks muutma. Lisateavet leiate veebilehelt www.lego.com/rebuild-the-world.

Kuidas liituda algatusega #RebuildTheWorld

Võib-olla soovite ümber ehitada midagi, mis võiks teie või teiste igapäevaelu paremaks muuta, või ehitada reaalse eluhoone, asja, looma või kunstiteose koopia. Võib-olla midagi juhuslikku, lõbusat või täiesti kasutut! Kasutage lihtsalt LEGO® klotse, mis teil kodus on ja alustage ehitamist.

Näidake mida olete oma lastega koos ehitanud postitades oma loomingu pilt sotsiaalmeediasse teematrellidega #RebuildTheWorld.

Seal, kus täiskasvanud näevad väljakutseid, näevad lapsed võimalusi. Kujutlege, mida me saaksime teha, kui me kõik näeksime maailma lapse silmade läbi! Veidikese optimistliku loovusega saame kõik edasi liikuda parema maailma poole.