KINGILOOS! Võida looduslike puhastusvahendite stardikomplekt Ecorunilt

KINGILOOS! Võida looduslike puhastusvahendite stardikomplekt Ecorunilt

17. Apr 2018, 08:28 Emmede Klubi Emmede Klubi

Enamik arenenud maade elanikest on tänaseks teadvustanud endale keskkonna säästmise vajaduse. Loodussõbralikkus ja „ökoloogilise jalajälje“ teadlik vähendamine on muutunud paljude jaoks oluliseks igapäeva otsuste ja valikute tegemisel.

Olemasolevat puhastusvahendite turgu analüüsides tuleb tõdeda, et „ökoloogilisuse“ sildi all turustatakse väga erinevaid tooteid. Kuna kontsept on populaarne, kasutab osa tootjaid etikettidel teadlikult väljendeid nagu „looduslik“, „loodussōbralik“, „roheline“ jne., samal ajal kui toode vōib sisaldada mürgiseid aineid.

Mida siis üldse vōib nimetada „roheliseks“? Üldiselt kasutatav definitsioon on „tooted ja teenused, mille negatiivne mōju keskkonnale ja inimtervisele on vähendatud vōrreldes tavapäraste toodete ja teenustega samade tulemuste saavutamiseks“.

Roheline on seega efektiivne puhastusvahend, mis ei kahjusta tervist ega keskkonda, arvesse tuleb ka tootmisprotsess ja pakend. Roheliste puhastusvahendite komponendid tulenevad tavaliselt taimeriigist.
Toode, mida nimetatakse „looduslikuks“, peaks põhinema loodusest tuleneval toorainel. Siiski kasutavad paljud tootjad väljendit nagu neile sobib turustamise eesmärkidel, kuna Euroopas puuduvad vastavad standardid ja regulatsioon. Sellist tüüpi „looduslik“ produkt, sisaldades näiteks suuri koguseid taimseid eeterlikke õlisid, vōib olla otseselt tervistkahjustav.

Tihedas koostöös mitmete erinevate Euroopa tõeliselt looduslike toorainete tootjatega viimase paari aasta vältel on Ecorunil õnnestunud tuua esimesed sellisel toorainel põhinevad tooted nüüd ka Eesti turule. 

Seetõttu panemegi täna loosi Ecoruni poolt müüdava Enzypini koduse stardikomplekti, mis sisaldab endas bioaktiivset nõudepesuvahendit, üldpuhastusvahendit, WC puhastusgeeli, vannitoa puhastusvahendit, rasva ärastavat puhastusvahendit ning spetsiaalset puhastusvahendit läikivatele pindadele.

20180417091134-42957.jpg

Kõik puhastusvahendid on 100 % biolagunevad ja sisaldavad valdavalt otse loodusest pärinevat toorainet. Toodete väljatöötamisel on olnud visiooniks jätkusuutlik areng teadmisega, et planeedi ressursid on piiratud. Looduslikud tooted tagavad inimeste vajaduste rahuldamise ohustamata ökosüsteeme ja keskkonda.

 

Kuidas loosimises osaleda?

- Vajuta “meeldib” Ecoruni Facebooki lehele
- Vajuta “meeldib” Emmede Klubi Facebooki lehele
- Kirjuta kommentaaridesse, mis on Sinu jaoks puhastusvahendite valimisel oluline
- Jaga postitust oma ajajoonel

Võitja loosime välja 24.04.2018!