KINGILOOS! Võida Eestis toodetud imetamiskleit!

KINGILOOS! Võida Eestis toodetud imetamiskleit!

07. Mar 2019, 16:26 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kas ka Sina oled ehk üks nendest naistest, kes tunneb, et imetamine seab ta garderoobivalikule suured piirangud? Eriti just kleitide osas?

Õnneks võtavad tootjad aina enam kuulda tarbijate soovitusi ja tähelepanekuid ning aina enam on näha imetamiseks mõeldud riideid, mis on ühtaegu nii mugavad kui ka ilusad.

Seetõttu ongi meil täna suurimalt hea meel tutvustada sulle kodumaist brändi, kelle tootevalik keskendub samuti just imetavatele emadele!"LoLo disainib ja toodab imetamiseks mugavaid riideid. Iga disain on hoolikalt läbimõeldud, et pakkuda lisaks mugavusele ja praktilisusele ka riideid, mis kõnetavad ja kannavad endas sõnumit.

Meie tooted valmivad imearmsas Paide puumaja ateljees ja igasse tootesse on lisatud palju hoolt ja armastust. Püüame rõhuda kanga ja õmblustöö kvaliteedile. Kõik peab olema 100%. Iga kangas ja toode läbib n-ö testimisperioodi, et näha, kuidas materjal käitub.Järgmise etapina hakkame liikuma selle poole, et tellida kangast kohalikelt tootjatelt. Hetkel olemegi kangapartii ootel, mis on Eestis kootud. Samuti toome sisse orgaanilise kanga liini, esimene kleidipartii on juba müügis. Püüame anda oma pisikese panuse
keskkonnale pai tegemiseks.

 Hetkel on meil väljatöötatud rohkem igapäevased tooted: särktuunikad, pusad ja pusakleidid. Valikus on ka satsikleidid lühikese ja pika varrukaga, mida on näiteks ka pulma minekuks meilt tellitud.

 Uusi mõtteid tootearenduseks lisandub iga päevaga. Hetkel käib töö kollektsiooni kallal, mis kannab nime "MinimalMe", mis on minimalistliku suunaga - rahulikud lõiked ja maalähedased toonid: hall, roheline, sinine."


Siinkohal paneb LoLo ka Emmede Klubi lugejate vahel loosi ühe imetamiskleidi, mille võitja võib enda vabal valikul nende sortimendist valida (LoLo teeb tellimusel kõiki suuruseid)

Loosi leiad SIIT ja võitja kuulutame välja 14.03.2019!

Head loosiõnne!

LoLo toodetega saad lähemalt tutvuda nende kodulehel: http://loloriided.ee/