Picture Happy: Kalender täis armastust

Picture Happy: Kalender täis armastust

11. Nov 2016, 16:05 Emmede Klubi Emmede Klubi

(Reklaampostitus koostöös veebipoega Picture Happy)


"Jõuluaeg on juba ukse ees. See on lootuse, armastuse ja kingituste aeg. Pühasid saab rahulikult, täie rinnaga nautida, juhul kui varud kingitused lähedastele aegsasti.

Armas kingitus lähedastele

Originaalseid, huvitavaid, üllatavaid, vahel ka armsaid ja isikupäraseid – selliseid kingitusi soovime lähedastele teha. Picture Happy pakub palju vahvaid, originaalseid kingiideid. Tänapäeval on kõigil meil võimalus ilusaid fotosid teha. Iga foto taga peitub justkui oma lugu armastusest, perest ja tuleviku lootustest. Kasuta Picture Happy mitmekülgseid võimalusi, et oma fotod unikaalseteks ning armsateks kingitusteks muuta. Üllata oma lähedasi, olgu need siis lapsed, vennad, õed, elukaaslased, vanemad või vanavanemad.

Kalendrit on lihtne ja põnev koostada

Picture Happy – www.picturehappy.ee – aitab muuta fotohetked erilisteks, telli ja kingi lähedastele isikupärased ja originaalsed kalendrid. Kalendri koostamine on ühtaegu lihtne ja põnev, polegi nii oluline, kas tegemist on seinakalendriga, kus üks pilt või on see 12. kuni 24. kuud sisaldav seina- või lauakalender, lähedaste pildid kalendris annavad innustust nii tööajal kui puhkehetkel.

Picture Happy kalendrit võid alustada vabalt valitud kalendrikuust – alusta just Sulle sobivast. Sinna võid lisada saajale meelepärase perepildi või sündmuste kollaaži, mis pakub rõõmu kogu aastaks, siiski piisab kalendri koostamisel ka ühest fotost. Kalender on suurepärane kingitus armsatele inimestele su elus, iga kuu võib olla eriliste peresündmuste peegeldus, koos kogetu talletamine või reisimuljete taaselustamine.

Piltide juurde saab ka tekste lisada, kokandushuvilistele võib kalendri retseptidega täita ning toiduvalmistamise fotosid lisada. Juhul kui aga laps õpib muusikakoolis, võib sinna lisada muusikaga seotud fotosid ja väiksele muusikule innustavaid mõtteterasid.

Tekstid, kollaažid, väljatoodud tähtpäevad

Picture Happy kalendrit on lihtne isikupärasena kujundada, lisa sinna armsad, erilised, unikaalsed pildid. Kalendris võid valida erinevate taustavärvide vahel, ühe kuu juures võib kasutada suurt, väljendusrikast fotot, teise kuu juures aga fotokollaaži. Iga kuu piltide juurde saab kommentaare, soove, mõtteavaldusi või pildi kirjeldusi lisada. Olulisi kuupäevi nagu sünnipäevad, nimepäevad, pulma-aastapäevad ja muud tähtpäevad, on lihtne välja tuua teksti, pildi või kaunistuse abil. Kaunistusi on igale maitsele: südameid, roosasid, siniseid, küünla, kingituse, õhupallidega. Eriti hindavad sellist kingitust inimesed, kel on argipäeva saginas raske tähtpäevi meeles pidada.

Kuid see pole veel kõik – kalendrit võib peale esikaant või enne tagakaant lisalehega täiendada, sinna saab saajale erilise pühenduse kirjutada, näiteks: Armas memm ja taat! Armastame teid kogu südamest ning nende kaunite piltide kaudu soovime teile ikka kõike kõige paremat! Samuti on võimalik kirjutada saajale meelepärane luuletus. Kalendreid saab koostada eesti, vene või inglise keeles.

Iga kuu on Picture Happy´l uued sooduspakkumised fotokalendritele ning fotoraamatutele, paberfotodele, fotolõuenditele, kinkekarpidele. Picture Happy rikkalike võimalustega kvaliteetseid kalendreid on lihtne isikupäraseks ning originaalseks muuta ning need on parimad jõulukingitused.