Jutupliiats - uue põlvkonna mänguasi

Jutupliiats - uue põlvkonna mänguasi

10. May 2018, 08:46 Dilesy Dilesy

Õppimine mängides? Jah, jutupliiatsiga on see võimalik! Jutupliiatsi abil on teadmiste omandamine lapsele uskumatult lõbus ja huvitav. Jutupliiatsi kontseptsioon on väga lihtne. Jutupliiats on täpselt see, mida nimigi ütleb - pliiats, mis räägib. Kui pliiatsiga sobivat raamatut, paberit või mängukaarti puudutada, hakkab pliiats rääkima ehk siis pildid “ärkavad” ellu ja hakkavad kõnelema. Jutupliiatsi võlu on selles, et see pakub interaktiivset ja tehnilist tegevust, mis lapsi paelub, aga ei sisalda ekraanide taga olemist.

Uue põlvkonna mänguasja - jutupliiatsi on loonud kolm Eesti lapsevanemat Laura, Madis-Marius ja Andrus. Sellesarnaseid tooteid on maailmas veel, kuid Eestis on digitaalne pliiats ainulaadne. Jutupliiats on vahva asendustegevus, mida pakkuda lastele ekraani ees olemisele. Jutupliiatsi loojad Laura, Madis-Marius ja Andrus usuvad, et suudavad tuua raamatutest kaugenevad lapsed hoopis raamatute juurde tagasi! Ja just see panebki jutupliiatsi loojate südamed kiiremini põksuma ja silmad särama.

Tootevalikus on Lotte ja Jänku-Jussi stardikomplektid, helindatud loodusmängu lisakaardid ja helindatud Jänku-Jussi raamatud. Tootevalik laieneb ja juba sügisel on oodata uut ja põnevat helindatud trükist.

20180509170251-49820.jpg

20180509170440-93527.jpg

Lotte loodusmängus aitavad Eestimaa loodust tundma õppida paljude laste poolt armastatud tegelased Lotte ja Klaus. Lotte küsib põnevaid küsimusi ja onu Kalus annab lahedaid vastuseid. Mäng sobib alates nelja aastastele lastele, kuid koos vanematega võib Eestimaa loodust avastada ka juba varem.

Jänku-Juss on mõeldud pere kõige pisematele, et tähtede ja numbrite põnevat maailma avastada. Koos Jänku-Jussiga on tähe- ja numbriõpe vahva. Raamatule annavad lisaväärtust mõnusad ja hea rütmiga luuletused ning laulud. Raamatutes on koos erineva raskusastmega ülesanded, jutupliiatsi abiga saab iga laps uurida just neid kohti, mis temale jõukohased ja huvi pakkuvad on.

20180509170551-19392.jpg

20180509170604-83028.jpg

Õpime mängides! Mänguoskus on ju kõigi üldoskuste ja teadmiste omandamise alus :) Loe lähemalt ja telli endale jutupliiats:  www.jutupliiats.ee või jälgi meid facebookis www.facebook.com/dilesycom/

 

Kui ka Sina sooviksid oma lapsele üht vahvat Jutupliiatsit võita, siis mine kiika Emmede Klubi Facebooki lehele, sest üks läheb just seal loosi!