Iseseisvalt joomine ilma segadust tekitamata

Iseseisvalt joomine ilma segadust tekitamata

21. May 2018, 12:30 Philips_Avent Philips_Avent

Julgustage uue Philips Aventi My Grippy tilaga tassi abil last iseseisvalt jooma nii mänguväljakul kui ka kodus.

Philips Avent teab, et iseseisvalt jooma hakkamine on tähtis etapp iga lapse arengus. Meie imikutele mõeldud joogitasside valik toetab hammaste tervislikku arengut igas etapis ja aitab sujuvalt rinna- või pudelitoidult ilma kaaneta topsidele üle minna.

Philips Aventi joogitopsid järgivad teie lapse loomulikku arengut

Philips Aventi kogu topsivalik toetab teie last igal sammul tema tähtsal teekonnal iseseisva joomiseni ning olulistel verstapostidel imiku arenemises: istuma hakkamine, hammaste areng, haaramine ja joomine.

Philipsi Aventi väikelastele mõeldud jooginõude valikus on neli sarja, eri värvides ja stiilides, mis pakuvad abi iseseisvalt jooma õppimise erinevates  etappides:

 

  • Selleks, et teie beebi üleminek topsist joomiseni oleks lihtsam, pakume topse harjutamiseks, mida on lihtne haarata, mille sangad saab eemaldada ja mis ühilduvad Philips Aventi  Classic+ ja Natural lutipudelitesarjadega. Alates 4. elukuust .
  • Selleks, et arendada lapse joogioskusi ilma segadust tekitamata, on lastele alates 6. elukuust saadaval Philips Aventi tilaga tasse eri suurustes ja kujudes.
  • Hammaste tervislikuks arenguks pakub Philips Avent kõrrega tasse. Neid soovitavad hambaarstid ning nende kuju soodustab suulihaste treenimise abil tugevate hammaste arengut. Saadaval eri suurustes ja kujudes lastele alates 9. elukuust
  • Et beebist kasvaks väikelaps, kes soovib koos täiskasvanutega sama laua taga juua, pakub Philips Avent täiskasvanute tasse Grown Up Cup, mis on ilma tila ja kõrreta ning  millest laps saab tassi äärest juua. Täiskasvanute topsi Grown Up Cup soovitavad hambaarstid lapse hammaste tervislikuks arenguks alates 12. või 18. elukuust ja vanematele.
 
20180521123314-25698.jpg

Uus Philips Aventi My Grippy tilaga tass mitte üksnes ei aita teie beebil iseseisvalt jooma hakata, vaid on ka mugav lapsevanemale, sest emade kinnitusel ei loksu sellest vedelikku välja. My Grippy tilaga tassi omadused:

 

  • Emade kinnitusel on tegemist lekkekindla klapiga, mis tähendab vähem segadust joomise ajal.
  • Voolujooneline kuju ja libisemiskindel materjal ilma sangadeta topsi lihtsaks haaramiseks. 
  • Pehme või kõva, hammustamiskindel tila on leebe igemetele või kasvavatele hammastele. 
  • Nõudepesumasinakindlad osad tagavad mugava puhastamise.
  • BPA-vabast materjalist. 

 

Uued Philips Aventi My Grippy tilaga topsid on saadaval eri värvides. Silikoontilaga topsid on leebed  9kuuste ja vanemate laste igemetele. Kõvem tila on täiesti hammustamiskindel ja sobib 12 kuu või vanemate laste kasvavatele hammastele. 

Rohkem teavet vaadake SIIT

86% küsitletud laste hambaarstidest soovitavad tõenäoliselt seda Philips Aventi kõrrega topsi (sõltumatu võrgu-uuring, Ameerika Ühendriigid, aprill 2016).

89% küsitletud laste hambaarstidest toetavad seda avaldust (sõltumatu võrgu-uuring, Ameerika Ühendriigid, aprill 2016).

82% emadest nõustub, et see tops on lekkekindel (sõltumatu kodutarbijate uuring, Ühendkuningriik, september 2013).