Imetamislugu: Tagasilööke on olnud

Imetamislugu: Tagasilööke on olnud

13. Aug 2021, 12:55 Emmede Klubi Emmede Klubi

Iga imetamislugu on erinev ja eriline. Paratamatult tuleb ka kõige ilusamatel teekondale vahel mõni raskus seljatada. Oleme saanud Emmede Klubi lugejatelt seinast seina kogemusi. Täna jagame Kertu ja Egelini lugusid, kus alguses on ette tulnud tagasilööke, aga need on ületatud ning emmed naudivad oma teekonda.

"Kogu imeline imetamise teekond alles alguses. Õpime ja areneme igapäevaselt väikese preiliga.

Aga esmane kogemus oli vahva, pärast sünnitust pandi laps rinnale ja kohe sai ta maitsta ka enda esimest palakest, piiga oli rinna otsas tervelt tund aega ja mõnules, ilmselt oleks kauemgi olnud, aga oli aeg liikuda ühest osakonnast teise.

Järgmised korrad enam aga nii edukalt ei läinud, kuna meie ei osanud korralikult rinda anda ja tema ei osanud seetõttu ka võtta, aga viimaks kolme imetamisnõustaja abiga saime piiga ilusasti sööma ja nüüd naudime igapäevaselt ema ja tütre kvaliteetaega." - Kertu 

"Minu armas poja Kevin on nüüdseks 4.5 kuud vana, toidan teda siiani ainult rinnapiimaga.

Tagasilööke on olnud palju selle lühikese aja jooksul, mitmeid kordi on tekkinud piimajuha ummistus ja pais ning need on olnud väga valusad ja palju kordi olen mõelnud rinnaga toitmise lõpetada siis aga olen saanud jälle kõik korda ja teda edasi toitnud rinnapiimaga.

Rinnaga toitmine on olnud küll üsna tülikas vahepeal, aga olen kindlal arvamusel, et kui piima jätkub suudan ära kannatada ka kõik valu, kui see on mööduv.

Tahan enda väikemehele ainult parimat ja arvan, et parim on tema jaoks rinnapiim." - Egelin

 

Philips Avent toetab teid rinnaga toitmisel

  • Nautige Philips Aventi kaasaskantava manuaalse rinnapumba mugavust.
  • Loomulikku liikumist jäljendav tehnoloogia, mis on saanud inspiratsiooni beebide enda imemistehnikast, tagab kiire piimavoo.
  • Saate hõlpsalt kohandada pumba rütmi ja võimsust.
  • Sobib peaaegu igale nibukujule.