GOSPA ja Emmede Klubi esitlevad: Lapseootel emmede klubi!

GOSPA ja Emmede Klubi esitlevad: Lapseootel emmede klubi!

13. Mar 2018, 15:10 Emmede Klubi Emmede Klubi

Vahet pole, kas saad emaks esimest või juba mitmendat korda - rasedus on aeg, mis pakub palju imelisi hetki, tekitab palju küsimusi ja mõnikord ka muresid.

Rasedus võib kulgeda igati lihtsalt ja mõnusalt. Ent see võib kulgeda ka väsitavalt ja tekitada valusid kohtades, mille olemasolu sinu jaoks seni teadmata oli. Ning ühtäkki avastad, et kahtled kõiges, mida varem arvasid raseduse ja sünnituse kohta teadvat. Ka asjades, mis varem niivõrd loogilised tundusid.

Seetõttu ongi hea võtta üks hetk ja vajutada pausile. Võtta aeg maha, lõõgastuda ja puhata (eriti kui perre lisanduv laps pole esimene). 

Ning kuidas oleks, kui selle kõrvalt saaksid ka head nõu ämmaemandalt ning seeläbi ka vastused oma küsimustele?

Just seda Emmede Klubi ja GOSPA sulle pakuvad!


04.04-06.04 toimub Georg Ots Spa Hotellis “Lapseootel emmede klubi”.

 

Tegu on ideaalse võimalusega veel hetkeks pageda igapäevaelu eest ja võtta hetk enda jaoks.

Kohapeal ootab sind rikkalik hommikusöök, võimalus piiramatult kasutada saunasid ja basseine, 30-minutiline näomassaaž ja vesivõimlemine.

Lisaks on sul võimalik võtta osa kahest vestlusringist, mida viib läbi Emmede Klubi ämmaemand Maret Voites

Kuidas saada aru, et sünnitustegevus on alanud? Kuidas end ise efektiivselt aidata? Milline siis on ikkagi see õige hingamine, millest nii paljud räägivad? Just nendele küsimustele saad sa vastuse esimeses vestlusringis teemaga “Valmistumine lapse sünniks”.

Beebi on käes, aga mis edasi? Kas ta võib süles hoides katki minna? Kuidas teda vannitada? Millal? Kuidas saada aru, et beebi saab kõhu täis? Millal mulle piim rinda tuleb? Miks soovitatakse äsjasünnitanud emadel koju üks kapsapea varuda? Kas ma julgen veel kunagi voodist püsti tõusta? Ehk siis kõik küsimused, mis puudutavad esimesi päevasid pärast beebi sündi, saavad vastatud teises vestlusringis teemaga “Minu beebi on sündinud”.

Ja nagu teleturus, pole ka siin seegi kaugelt kõik.  

Kuigi lõõgastumine, saunad ja infovahetus on toredad, siis ei piisa ainuüksi nendest, et end sündiva beebi tulekuks ette valmistada. Kuigi alati saab hakkama minimaalsega, siis leidub sellegi poolest palju asju, mis teevad elu koos beebiga kordades lihtsamaks.

Seetõttu olemegi lähtudes enda kogemustest pannud just sinu jaoks kokku kinkekoti, mis sisaldabki vastavaid tooteid. 

Kinkekotist leiad midagi nii endale kui beebile ja selle täitmisel on meid aidanud Huggies, KukupesaLinea Natura, Breden, emmebeebi.ee ning Sipsti. Kinkekoti, mille väärtus on 50 eurot, saab mõistagi iga osaleja!

Kuid kuna meile meeldib üllatada ja andmise rõõm pidi olema see kõige suurem, siis läheb kõikide osalejate vahel loosi ka suurem auhinnakott, mille väärtus on hetkel 250 eurot.

Suurest auhinnakotist võid leida näiteks 100 euro eest krediiti Breden Kidsilt, kinkekaardi väärtusega 50EUR Huppalt, bambusnõusid Sipstilt ja palju-palju muud! Kas ei kõla mitte ahvatlevalt?

Ja kingituste nimekiri pole veel kaugeltki lukus!

Seega: rahulik puhkus Saaremaal, näomassaaž, vesivõimlemine, vestlusringid, kingitused ja suur auhinnaloos - tundub ju tore?

Kahjuks on ka sellega nii nagu paljude muude asjadega elus: kohti jagub vaid kiirematele ehk siis ka meie üritusel on kohtade arv piiratud.

Seega pane end ruttu kirja või jaga üritust raseda sõbrannaga, kellele säärane puhkus just ära kuluks! 

Tulla võid kellega soovid: üksi, mehega, emaga, õega või sõbrannaga!

Lisainfo hindade ning täpsema ajakava kohta leiad SIIT


Kohtumiseni Saaremaal!