Emmede Klubi lugejad testivad: Rinnapiima säilitustopsid

Emmede Klubi lugejad testivad: Rinnapiima säilitustopsid

05. Oct 2018, 16:45 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid Philips Avent rinnapiima säilitustopside jaoks. Siin on ühe ema arvamus:

"Philips Avent rinnapiima säilitustopse on väga mugav, lihtne kasutada. Kaanel ja topsil on märkmete tegemiseks omad kohad, kuhu saab hariliku pliiatsiga andmeid kirjutada.
 
Pliiats tuleb pesus väga kergelt maha. Kestavad nõudepesumasina pesu, keetmist ja ka käsitsi on lihtne pesta, on laia avaga ja pole mingeid keerukaid kumerusi v.a kaanel kinnitusvahe. Seda on veidi raskem puhastada ja kuivatada.
 
Lisaks on topsil peal ka ml mõõdustik, mille järgi on hea piimakogust jälgida ja seda kirja panna. Kaas kinnitub korralikult kinni keerates tihedalt ja õhukindlalt, mis tagab piima või muu toidu säilivuse. Samuti muudab topsi lekkekindlaks.
 
Rinnapiima saab topsides ka külmutada. Külmunud topsilt tuleb kaas kergelt maha. Ja samas topsis saab piima ka üles sulatada, mis on eriti mugav. Topsis soojeneb piim kiiremini kui lutipudelis.
 
Philips Avent topsid ei ühildu otse pumbaga, mis on minu arvates suur miinus. Vaja läheb veel vahelüli, mis tuleb eraldi juurde osta,see võiks olla juba iga topsipakendiga kaasas. Kui vahelüli olemas, saab muuta kogumistopsi kergelt ka lutipudeliks. Ehk,et piima lapsele kaasa võtmiseks polekski muud vaja, kui piimakogumistopsi. Kui laps enam lutipudelist ei joo, saab piima joota ka otse topsist. Jällegi väga praktiline.
 
Varasemalt kogusin piima steriilsetesse kotikestesse ja külmutasin. Sügavkülma panemiseks oli vaja veel eraldi kaanega karpi, kuhu kotid paigutada.  Topsidega seda enam ei vaja, sest need saab lihtsalt üksteise peale laduda. Kaalun kindlasti vahelüli muretsemist, sest otse topsi kogumine tagab piima täieliku puhtuse"

Suur aitäh Evelinile oma arvamuse kirja panemise eest!