Emmede klubi lugejad testivad: Philips Avent Ultra Soft lutid

Emmede klubi lugejad testivad: Philips Avent Ultra Soft lutid

17. Jan 2018, 09:35 Philips_Avent Philips_Avent

Mõned kuud tagasi otsis Philips Avent koos Emmede Klubiga vahvaid emasid, kes sooviksid oma beebidel uusi Ultra Soft lutte proovida lasta ning seejärel meiega oma arvamust jagada.

Kuidas beebidele lutid meeldisid? Emad annavad aru!

Kristin:

"Muidu lutt nagu lutt ikka aga see osa mis toetab vastu põski (see liblikas) on tõesti pehme ja painduv. Arvestades seda, et minu lapsel on mõnusad paksud põsekesed, siis on pehme lutt hea. Ei jäta põsele jälgi. Ja noh, kui ta öösel selle ära kaotab ja see tal kukla all on, siis ei ole ka jälge kuklas "

Riine:

"Meie väike testija Siim Sander jäi lutiga rahule. Kui tavaliselt jääb lutist suu ümber rant, siis selle lutiga ei jäänud. Ka põse alla sattudes ei jäänud jälgegi. Mõnus lutt "

20180116114426-64202.jpg

Merit:

"Minu laps on algusest peale kõikide luttidega streikinud ning üsna raske on lapsega väljas käia, kui teda rahustab vaid rind. 

Lõpuks, kui paki sain kätte, siis ootasin esimese asjana lapse ärkamist, et lutte testida. Enne seda sterriliseerisin lutid karbis, mis kohe kaasas oli. Väga mugav on seda nii mikrolaineahjus teha. Laps võttis lutid koheselt vastu ja see üllatas mind väga...  Proovisin veel vahetada Aventi lutti MAM luti vastu, kuid see lendas kohe suust välja ning nii sain sekundi pealt lapse imema mulle saadetud Aventi Ultra Soft lutti. "

20180116114213-20744.jpg

Leila:

"S
eni on meie peres olnud kasutusel MAMi lutid ja polnud ausalt öeldes teiste poole vaadanudki. Kui avanes võimalus testida Philipsi omasid, siis otsustasin proovida. Lutid ise on steriliseerimiskarbis nagu ka enamus teisi - karbi peal kenasti kirjas, kuidas steriliseerimine käib. Antud karpi kasutame ka lihtsalt luttide hoiustamiseks. Laps suurem lutisõber iseenesest ei ole aga vahel siiski võtab (nt. kui autoga sõitma läheme või pärast rinnaga toitmist, kui ta magama jääb). Pakkusin neid lutte lapsele ja laps kasutas neid küll. Mingit erilist vahet ma võrreldes seni kasutusel olnud luttidega ei märganud - tunduvad võib-olla veidi suuremad, kuid otseselt need last ei häirinud. Antud luttidel on ka nö. käepide, millest sai ka laps kinni haarata ja kuhu on hea lutiketti kinnitada - see on küll mugav. Nende luttidega, mis mul varasemalt kasutusel olid, pidin alati leiutama, et kuhu lutikett kinnitada last häirimata."

20180116114253-49844.jpg

Keidy:

"
Minu väike Kenneth on saanud nüüd seda lutti juba mõnda aega kasutada. Ise olen positiivse poole pealt märganud, et luti ümbris on pehme seega ei tekita ta suurt ebamugavust kui laps pooleldi kõhuli magab. Lisaks on lutt ise hästi pehme ja kergesti hooldatav. Kuii veel lutti vaja osta on, siis kindlasti ostan Philips Avent luti ."

20180116114316-51985.jpg

Iivika: 

"
Meie beebi on kohe 9-kuune ja pisikesest peale juba suur Aventi luttide sōber olnud, seega mul väga suurt hirmu polnud, et ta seda lutti omaks ei vōta. Natukene pidi ta siiski uue lutiga harjuma, sest luti ots on teisest materjalist kui eelnevad lutid. Nende luttide juures meeldib mulle endale just see, et neil pole vahet, mis pidi lutt suhu käib. Beebi on juba nii vana, et ta oskab ka ise endale lutti suhu panna. Eelnevate luttidega pidin ikka tahes-tahtmata neid suus ümber pöörama aga nendega seda muret pole. Lisaks meeldib ka see, et lutid on nii mōnusalt kerged. Meie jäime väga rahule."

20180116114342-53288.jpg


Liis:

"
Proovisin Philips Avent Soft lutti esimest korda lapsele 8-kuuselt. Kuna eelnevalt oli ta kasutanud hoopis teise kujuga lutti, ta kahjuks antud toodet omaks ei võtnud. Küll aga soovitan seda teistele. Kõige enam meeldib mulle, et lutti võib lapsele pakkuda mõlemat pidi. Hetkel pean öösiti pimedas katsudes mõistatama, mis pidi lutt lapsele suhu panna. Samuti meeldis mulle, et ka sellel olevad pildid ei dikteeri, mis pidi toodet kasutada. Lisaks on nii lutikilp kui ka silikoon pehmemad kui meie praegusel lutil."


Anna:


“Minu beebile meeldis see lutt väga. See tundus kvaliteetne ja heast materjalist. Plusspunktiks on kindlasti see, et koos lutiga on kaasas karp, kus lutti mugavalt hoiustada.

Teiste luttidega võrreldes on see ehk väiksem, aga sobib see-eest väga hästi kõige pisematele.

Samuti meeldis, et luti küljes on rõngas ja luti üleüldine disain.

Üldiselt võib öelda, et mulle jäi Philips Avent Ultra Soft lutist väga hea mulje. Mis ei ole eriline üllatus, sest ma pole selle firma kohta senini ühtki halba arvustust lugenud. Kõik tunduvad olevat ühel nõul, et Philips Avent toodab beebidele sobivaid ja kvaliteetseid tooteid.

Pealegi: mis teeb beebi rõõmsaks, teeb üldiselt ka ema rõõmsaks."

20180116114410-78595.jpg

Majbritt:

"Martale meeldivad need lutid väga. Harjumist ei vajanud. Kasutasime eelnevalt Mami lutte. Tundub, et talle meeldivad iseenesest mõlemad, nii Avent kui Mam, sest meil hetkel mõlemad kasutuses ja ei saa aru, et eelistaks ühte teisele. Avendi eelis see, et näevad ilusamad välja ja Martale meeldib luti sang."

20180117103433-54949.jpg


Suur aitäh teile, et oma kogemusi jagasite!

Philips Avent luttide ja kõikide muude toodetega saad tutvuda nende kodulehel SIIN!