Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapumbad

05. Mar 2018, 11:36 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid rinnapumpade testijaid. Jagame Sinuga täna ühe ema kogemust!

"Tere, mina olen Janne ja ühe pisikese ühe kuu vanuse tüdrukutirtsu ema. Sain Emmede Klubi kaudu võimaluse katsetada Philips Avent rinnapumpa.

Loositi välja kolm pumpa - kaks manuaalset ja üks elektriline. Minuni jõudis manuaalne. Kuna kodus oli ootamas ees üks teise brändi (Medela) elekriline rinnapump oli mul hea meel, et sain manuaalse.

Kõigepealt siis pumbast endast. Mulle meeldib manuaalsete puhul kompaktsus. Esimene eelis elektrilise ees ongi just see lihtsus. Mis mind elektrilise puhul häirib on see ettevalmistus ja üles seadmine. Alati tee 10 kükki, siis 3 tiiru ümber oma telje, siis prääksu 12 korda jne. Manuaalse puhul keera vaid pump pudeli otsa ja voila - asu aga pumpama. Ka hooldus ehk puhastamine on lihtne kuna see koosneb vaid kahest osast - pudel ja käsipump. Igal õhtul pean andma lapsele gaasirohtu (biolatte) ja see on pulberkujul. Seda tuleb segada pisikese tilga piimaga ning siis süstlaga manustada. Manuaalne pump on just sellisteks hetkedeks ideaalne kuna pumbata vaja ainult pisut ja ei ole vaja seda elektrilisega möllamist ette võtma hakata.

Aga kui mul on vaja siiski rohkem pumbata, üks toidukord näiteks, siis väsiks ilmselt käsi ära küll. Minul küll on õnneks korralik piimatööstus ja poleks ilmselt väga probleemi see toidukord ka manuaalsega välja pumbata aga neil, kellel piima nii hästi ei tule, on sellega päris väsitav. Sellistel hetkedel on ilmselt ikka elektriline parem variant.

Seega kokkuvõtteks, teatud olukordades on see Aventi manuaalne pump ideaalne ja minul leiab ta kindlasti ka edaspidi kasutust. Hetkel peres küll üks laps aga tema ei jää kindlasti viimaseks. Tänan Philipsit ja Emmede Klubi selle kingituse/võimaluse eest.

Päikest!"