Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapumbad

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapumbad

20. Jan 2018, 17:50 Philips_Avent Philips_Avent

Mõned kuud tagasi otsis Philips Avent koos Emmede Klubiga vahvaid emasid, kes sooviksid katsetada Philips Avent rinnapumpasid. Testimiseks läksid kolm rinnapumpa. Üht neist testis Emmede Klubi blogija Anette, kes kirjutab enda kogemusest ise lähemalt. Ülejäänud kahe ema arvamuse toome Sinuni täna.

Kuidas emad rinnapumpadega rahule jäid? Emad annavad aru:

 

Merit:

"7.detsembril jõudsid smartpostiga minuni Philips Aventi poolt saadetud elektriline rinnapump ning uued Ultra Soft lutid. Kui teada sain, et need on varsti minu poole teel, olin väga elevil ja ootasin kärsitult toodete saabumist. Esiteks seetõttu, et olin just proovinud palju kiidetud Medela Swing kahe-faasilist rinnapumpa ning ka Medela käsipumpa.

Kui laps ärkas võtsin aja, et teha esimene proov rinnapumbaga. Karbis olid kaasas ka rinnapadjad. Olen rinnapumbaga ülivõrdes rahul. Väga mugav on, et saab valida kahe režiimi vahel ning pumpamiskiirust saab muuta. Samuti meeldib mulle pumba kompaktsus ja lehtril olevad massaažipadjad. Kasutan pumpa nüüdseks väga sageli säilitamaks toitu ajaks, mil mind ennast kodus ei ole.

20180120204051-25499.jpg

20180120204105-41931.jpg

 

Leila:

"Esmakordse emana ja varem rinnapumpadega mitte mingisugust kogemust omamata olin siiamaani arvamusel, et manuaalsed rinnapumbad ei ole väga efektiivsed. Arvasin, et elektrilised pumbad on palju mugavamad ja võimaldavad vajadusel paremini rinnapiima kätte saada. Seetõttu soetasin ka endale beebi sündides elektrilise rinnapumba.

Kuid see varasem eksiarvamus sai üllatuslikult kummutatud, kui sain proovida Philips Aventi manuaalset rinnapumpa. Juba pumba karbist välja võtmine ja kokkupanemine oli väga lihtne ja loogiline - mis muudab ka selle hilisema hoolduse ning pesu väga mugavaks. Pump ja selle käepide on minu hinnangul mõnusalt ergonoomilisedl, hea on käes hoida. Ka on pumbaga kaasas kasutusjuhend, mida lugedes saab pumba ja selle toimimise kohta detailset infot, kuid ka ilma juhendita saab tegelikult väga kenasti hakkama.

Rinnapiima pumpamise alustamiseks tuli pump paigutada rinnale ja käepidemega 5-6 kiiret liigutust teha, et tekiks vaakum. Pärast seda rütmiliselt pumbates ja käepidet 3sek all hoides ja seejärel vabastades, hakkas peagi piim jooksma. Isikliku kogemuse põhjal võin öelda, et sain piima isegi paremini kätte kui elektrilise pumbaga. Võrreldes elektriliste rinnapumpadega on manuaalsete pumpade eeliseks kindlasti see, et vajadusel saab piima pumbates ringi liikuda (kasvõi lapse järel joosta ja silma peal hoida, kui ta mööda tuba ringi käputab/jookseb - elektrilisega peab paratamatult tegevuse peatama või pumba seinast välja võtma). Ka saab manuaalse pumba kenast käekotti pista ja vajadusel ka kodust eemal olles mugavalt ning diskreetselt rinnapiima välja pumbata. Konkreetseid miinuseid hetkel välja tuua ei oskagi."

20180120204506-96747.jpg

20180120204530-80200.jpg

20180120204553-37560.jpg

Suur aitäh testijatele oma arvamuse kirjapaneku eest!

Philips Avent luttide ja kõikide muude toodetega saad tutvuda nende kodulehel SIIN!