Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapiima säilitustopsid

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapiima säilitustopsid

04. Oct 2018, 18:55 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid Philips Avent rinnapiima säilitustopside jaoks. Siin on ühe ema arvamus:

"Esmakordselt emaks saades võib püüda end kõigeks ette valmistada, kuid üllatustest ei pääse tegelikult keegi. Nii kaunis tegevus kui imetamine võib endaga kaasa tuua nii valu ja pisaraid kui ka kauneid hetki beebiga.

Rinnapiima kasulikkusest olin palju lugenud ja ka sellest, et tihti pole emmedel lapse jaoks piisavalt piima. Mõeldes pidevalt, kuidas mul ei pruugi piima jätkuda, ei tulnud mul mõttessegi valmistuda olukorraks, kus piima on väga palju ja selle surve on imetamise alguses nii tugev, et laps ei jõua seda neelata.

Mul soovitati esimene ports piimast lasta maha voolata, aga teadsin, et nii väärt toitu ma niisama raisata ei taha ja otsustasin luua oma piimapanga, kust oleks hea vajadusel lapsele süüa võtta.

Kuigi ma tahan olla hea ema, kes oma beebi juurest ei lahku, tean, et pean ka enda eest hoolitsema: võtma aega jalutuskäiguks, teepausiks nurgapealses kohvikus ja joogatunniks. Endiste lemmiktegevuste jätkamine pole vajalik ainult mulle, vaid ka mu lapsele, sest õnneliku ema rahulolu jõuab rinnapiima kaudu ka lapseni. Samuti tuleb oma piimapank kasuks, kui ema on haige ja peab ravimeid võtma või ei saa muul põhjusel imetada.

Pean oluliseks, et rinnapiima säilitamine oleks mugav ja ennekõike ohutu. Suvalised plastiktopsid selleks ei sobi, kuna võivad eritada kahjulikke ühendeid.

20181010145545-78913.jpg

Mul on hea meel, et sain proovida Philips Avent rinnapiima säilitamise topse, mis sobivad rinnapiima hoiustamiseks nii tavalises külmkapis kui ka sügavkülmas. Kui ma tean ette, et pean päeva ajal paariks tunniks beebi issiga jätma, varun piima valmis sama päeva hommikul. Kui piimatootlus on väga suur, pumpan piima välja selleks, et imetamise alguseks poleks rinnad piima ääreni täis ja paigutan selle sügavkülma tuleviku tarbeks, tänu sellele pole imetamise alguses piimavool nii tugev ja lapsel on mugavam süüa.

Mulle meeldib, et Philips Aventi topsi kaanele saan kirjutada kuupäeva, sest nii saan jälgida, kui kaua on külmikusse pandud piima ohutu tarvitada. Topsi, mis on tühjaks söödud, saan mugavalt steriliseerida ja uuesti kasutusse võtta, et hoida keskkonda ja säästa raha.

Topsid on just paraja suurusega, et mahutada üks mõnus toidukord. Külmkapis on nüüd küll vähem ruumi, kui varem, sest see on paksult piima täis, aga eks uue elaniku tulekuga tulebki külmkapis ka tema toidule koht leida. Olen igati rahul, sest rinnad ei plahvata enam, lapsel on mugavam süüa ja meie tulevik on kindlustatud, kuna mul on oma "pank"."

Suur aitäh Daisile oma arvamuse kirja panemise eest!