Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapiima säilitustopsid

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapiima säilitustopsid

04. Oct 2018, 17:51 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid Philips Avent rinnapiima säilitustopside jaoks. Siin on ühe ema arvamus:

"Mind valiti välja katsetamiseks/proovimiseks  rinnapiimasäilitus topsidele firmalt Philips Avent. Kuna mul absoluutselt puudus igasugune kogemus rinnapiima säilitamiseks, siis ootasin õhinaga oma pakki, et saaksin katsetama hakata. 

Pakis on 5 topsikut koos kaanega, ning väga oluline on see, et on keeratava kaanega. Topsi kuju on väga mugav, ülalt laienev, tops on läbipaistev ning ilusa helesinise korgiga ning mahutab kuni 180 ml. Topsile on väga mugav peale kirjutada andmed, nt kuupäev, lapse nimi, kellaaeg, ja kogus ning seda saab teha nii kaanele kui ka topsile endale.  Proovisin erinevaid kirjutisvahendeid ning kõige paremini jäi peale tavalise värvilise pliiatsiga kiri, samuti oli seda väga kerge maha pesta. Kuna lubati, et tops on lekkekindel siis testisin seda kõigepealt – on küll. Suureks plussiks on veel see, et topsi tohib pesta nõudepesumasinas. 

Kasutusjuhendis on ka kirjas, et ühildub Philips Aventi rinnapiima pumbaga aga kahjuks on mul pump teise  firma oma ning see jäi testimata. Aga väga mugav ja ka steriilne on, kui saad pumbata otse topsikusse, millele siis hops, kaas peale keerata ja sügavkülma. Hiljem , kui vaja tarvitada, sulatad piima üles ning samale topsile saab peale panna ka lutipudeli otsa. Ei pea mängima erinevate nõudega. Nii et soovitan korraga kogu sarja, hulga mugavam tegutseda. 

Kui lapsed on suuremad, saab topsikuid kasutada nt näputoidu hoidmiseks. Hea kaasa võtta ja lapsele anda. Samuti saab sinna hiljem ka nt mustikaid, maasikaid jne külmutada. Paras ports ühekordseks söömiseks. Või nt dipikastmed – kasutust leiab igal pool.

Kokkuvõteks võin öelda, et igati mugav ja kasulik toode ning soovitan kasutada."

Suur aitäh Mairile oma arvamuse kirja panemise eest!