Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapadjad

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapadjad

24. Aug 2018, 10:41 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid Philips Avent rinnapatjade jaoks. Siin on ühe ema arvamus:

"Kui ma eelmise aasta alguses oma esimese tütre sünnitasin siis selleks ajaks arvasin ma et ega see imetamine nii raske olla saa. Aga eksisin rängalt. Esiteks oli mul raskusi piima tekkimisega ja samamoodi tegi imetamine haiget.

Kuna tarbisin vererõhurohte tänu preeklampsiale ja sain teada et see pärsib piimeteket, andsingi ma üsna ruttu alla ja läksime asenduspiimale üle.

Jäädes uuesti rasedaks eelmise aasta lõpus olin ma kindel et tuleb sama rada läbi käia. Valmistusin enne oma teise lapse sündi imetamisperioodiks vaid niipalju et soetasin paki rinnapatju ja nibukreemi. Ja ohh seda üllatust,ma pidin haiglas ainult korra andma asenduspiima beebile, kuna piimatulek võttis aega tänu keisrile.

Olen selleks hetkeks saanud oma tütrekest toita ainult rinnapiimaga (vanust pea üle kuu). Aga pettusin enda valitud rinnapatjades, need läksid nagu nätsud rinnahoidjas kokku ja viskasin terve paki minema.

Tahtsin tunda ennast siiski mugavalt ja sain võimaluse proovida Avent rinnapatju,need on imelised. Raske sõnadesse panna. Need ei kortsu nii kergesti rinnahoidja sees,ka praegusel kuumal ajal imavad nad kõik enda sisse. Ja läbi rinnahoidja pole näha ka et ma midagi kasutaks.

Mis on nende puhul eriti mugav on see et nad kõik on eraldi väikestes kilepakendite sees ja saab pista kotti paraja koguse ning ei pea muretsema et nad muutuks koledaks ja kasutuskõlbmatuks. Nendele jään ma oma imetamisperioodi lõpuni ka truuks."

Aitäh Mirjele oma arvamuse kirja panemise eest!