Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapadjad

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent rinnapadjad

28. Aug 2018, 11:37 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid Philips Avent rinnapatjade jaoks. Siin on ühe ema arvamus:


"Katsetasin nüüd siis aventi uusi rinnapatju. Ütleme nii, et algul kui ma paki lahti võtsin, tundus nagu oleks mulle pakk sidemeid hoopis saadetud. Tegin siis selle padjakese kilest lahti ja vaatasin, et misasja pool ringid on hoopis. Ei julgenud neid kuidagi sealt kakkuma ka hakata ja taipasin siis ikka pakendilt lugeda , et jah tuleb ikka lahti tõmmata. 

Esimese asjana hakkas mind häirima, et natukene liiga palju kokku pakitud ja jube tüütu on see lahti tegemine. Näiteks ma öösel pean alati rinnapatju vahetama, isegi kui ma enne magama minekut uued panen. Ja siis ma lihtsalt unise peaga ei viitsinud neid rinnapatju sealt kile seest lahti arutada ja see omakorda tekitab mulle veel lisa prahti, et ma peaksin öösel prügikasti juurde ka jalutama. Selleks ajaks kui rinnapadja paika saan on juba uni läinud. Nii ma kasutasingi öösel ikkagi teisi firmasid, kuna oli lihtsalt lihtsam pakist võtta ja kohe paika panna. Isegi päeval kui kiiruga vaja oli, vaatasin, et ikka võtsin teise firma omasi.

Aga kui see pakkimine välja arvata on nad tõesti super head rinnapadjad. Ma olen katsetanud enamus poodides ja apteekides saadavaid rinnapatju, ning alati pean neid üli tihti vahetama ja saavad kiirelt täis. Aga need on sellised parajalt suured ja õhukesed ning samas imavad endasse nii palju. Ma arvan, et isegi 2x rohkem, kui teised rinnapadjad. Lisaks on neil teiselpool kaks suurt kleepsu, mis reaalselt hoiavad rinnapatju ilusti kinni ka. Ja ausalt ühed parimad rinnapadjad, mida kasutanud olen. Saaks vaid selle kile majanduse sealt ümbert ära, siis ma ütleks, et kõige paremad rinnapadjad, mida ma kasutanud olen!! <img class="_1ift _2560 img" src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png" alt="