Emmede Klubi lugejad testivad Philips Avent Natural lutipudelit

Emmede Klubi lugejad testivad Philips Avent Natural lutipudelit

07. Oct 2019, 10:03 Philips_Avent Philips_Avent

Septembris said viis Emmede Klubi lugejat võimaluse testida oma lastega Natural lutipudelit. Milline hinnang pudelitele siis lõpuks anti? Loe ja saad teada!

Helina-Marta: "Väga rahul! Pudelit on mugav käes hoida! Kõige enam meeldib lutipudeli tila, mis imiteerib rinda"

Leanne: "Väga rahul selle lutipudeliga. Peale kolme erineva putipudeli katsetamist jõudsime selle pudelini. See on ainus, millest beebi on nõus peale rinna veel jooma. Lutt on hea pehme ja ilmselt on selle kuju ka pirtsakamale suule meeldiv. Pesemine on samuti mugav ja toitmisel pudel käepärane."

Kersti: "Väga mugav kasutada! Pudelit on väga mugav käes hoida ning näeb ka kena välja. Pudelilutt on mõnus ja meie beebile meeldib. Piim tuleb üpris kiiresti läbi, kuid mitte nii kiiresti, et suunurgast välja voolaks."

Kristi: "Ülipehme lutt, mis sarnaneb rinnaga! Nüüd on see pudel meie tütre lemmik, väga mugav nii emale kui beebile."

Mailis: "Oleme selle pudeliga ülirahul!

Kuna meie lapseke ei ole pudelilaps, siis ei olnud meil ka Philips Aventi pudelile suurt usku. Kuid siiski üllatas Aventi pudel meid. Kõige rohkem meeldis mulle pudeli armsus- väike aga mahukas, samas sellise kumerusega keskelt, et ka laps suutis seda hoida ilma, et see oleks kohe käest maha pudenenud. Laps võttis ka omaks lutipudeli luti- pehme ja natuke rinnanibu imiteeriv. Pudelit kasutades oli meie laps just saanud 6 kuuseks ja saime proovida mõlemat pudelilutti. Meie lapsele oli 6 kuu lutt siiski liiga tugeva jooksuga ja ta tõmbas tihti endale piima kurku, seega vahetasime siiski luti 0-6 kuud oma vastu, mis oli meie lapse jaoks parem. Kindlasti julgen soovitada ka teistele emmedele."Suur aitäh kõikidele emadele oma arvamuse jagamise eest!