Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent Natural pudel

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent Natural pudel

02. May 2018, 16:10 Philips_Avent Philips_Avent

Philips Avent otsis koostöös Emmede Klubiga testijaid oma Natural pudelile. Beebid on nüüd mõnda aega oma uusi pudeleid katsetanud ja emad oma arvamuse kirja pannud!

Marike:

"Oleme nädal aega kasutanud Philips Avent lutipudelit ja siit tuleb arvustus.

Mu tütar on nädala pärast 10 kuud vana ja sama kaua on ta söönud lutipudelist nii pumbatud rinnapiima, kui ka rinnapiimaasendajat. Oleme kasutanud kahe teise firma lutipudelit - üks ei meeldinud ja teisele oleme senini kindlaks jäänud.

Esmamulje Philips Avent lutipudelist oli hea. Pudel oli kerge ja mõnusa disainiga tänu millele oli mõnus sellega sööta. Numbrid pudelil on selged ja arusaadavad.

Laps mul ise pudelit ei hoia aga minul oli sellega mugav toimetada. Söötes ei lekkinud kusagilt piima ega tulnud läbi. Pudelile korki peale pannes polnud samuti lekkimist.

Huvitav tähelepanek on, et piima valmistades ning pudelit loksutades tekkis/tekib rohkem piimavahtu kui meie eelmise pudeliga ja tänu sellele on raske aru saada palju piima joodud on.

Kõige esimesel korral pudelist piima juues tõmbas mu laps seda endale kurku. Varem polnud ta nii hullult piima endale kunagi kurku tõmmanud kuigi luti otsad on alati olnud eale vastavad.

Mulle tundub, et Aventi luti piimavool on lihtsalt meie eelmise pudeli omast kiirem.

Laps igatahes harjus sellega kiiresti ja rohkem see muret ei valmistanud. Üldjuhul jäime mõlemad antud pudeliga rahule ja kasutame seda edaspidi ka paralleelselt teise firma pudeliga."

20180503161036-37857.jpg