Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent MyGrippy joogipudelid

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent MyGrippy joogipudelid

29. May 2018, 11:00 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid MyGrippy joogipudelile. Jagame Sinuga täna ühe ema arvamust!


"Philips Avent My Grippy joogitopsi tagasiside pärast pea kahe nädalast kasutamist. Kasutaja on 1.5aastane poiss, kellel lõikusid pudeli kasutamise ajal 15. ja 16. hammas. Tagasiside kirjutaja on poisi ema, kes on soetanud lapsele juba 3 joogitopsi, mis on olnud küll väga head, kuid hammustamiskindlust ei ole ja on hakanud lekkima.

Philips Avent My Grippy joogitopsi on väga mugav kasutada, nii lapsele kui emale. See on tõesti tila otsast täiesti lekkekindel, kuid kaane ja topsi vahelt võib mõnikord siiski mõni tilk läbi tulla, isegi kui kaas on korralikult suletud, võibolla see on tingitud sellest, kui tops on pikali olnud.

Topsi on hea haarata, kuna on voolujooneline ja libisemiskindel, kuid haarama peab laps kindlasti kahe käega, kuna on küllalt suur. Joogitops on väga ilusat erksat rohelist värvi, mis torkab kenasti silma teiste asjade seast, samas paistab piisavalt hästi läbi, et näha kui palju jooki veel lapsel järgi on ning mis joogiga on tegu.

Puhastada on pudelit äärmiselt kerge, ei tekkinud probleeme ega segadust, nõudepesumasinas pidas ilusti vastu, pind ei läinud koledaks ja sai puhtaks. 1.5 aastasel lapsel läks aega vaid mõni minut, et harjuda uue pudeliga, kuigi eelmine joogitops oli täiesti teistmoodi- kahe sangaga, kummist tilaga ja väiksem. Laps pidi vaid harjuma sellega, et kallutama peab pudelit veidi rohkem, topsi tila on jäigem ja hoidma peab topsi teistmoodi.

Kuna lapsel tulevad endiselt hambad, siis ta aegajalt närib ka oma uue joogitopsi tila, millel on küll tugevad kriimud juba peal, aga suuri kahjustusi ei saa laps siiski tekitada ja mingeid osakesi tila küljest ei tule. Laps ja mina oleme uue topsiga rahul, kiidame ja soovitame kõigile. Pildid on tehtud juba pärast lapse ühte tundi topsi kasutamist.

Aitäh, et valisite meid joogitopsi testijateks!"

Aitäh Kerlile oma arvamuse kirjutamise eest!