Emmede Klubi lugejad testivad: MyGrippy joogipudelid

Emmede Klubi lugejad testivad: MyGrippy joogipudelid

08. Jun 2018, 14:20 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid MyGrippy joogipudelile. Jagame Sinuga täna ühe ema arvamust!

"Meie joogipudelite aeg sai alguse kuskil 4 kuud tagasi. Samal ajal kui hakkas laps sööma lisatoitu. Lapse vanus oli 5 kuud. Laps saab saab mõne päeva pärast 19 kuuseks ja on sünnist saati saanud rinnapiima, seega lutipudeleid pole meil vaja olnud.

Esime pudel,mille ostis lapsele vanaema, oli tommee tippe oma ja kui aus olla,siis sellest pole laps siiani jooma hakanud,vaid hoopis nãrib seda tila. Selle tassi tila oli minu lapse jaoks lihtsalt suur. Teine tass,mis sai ostetud, oli kõige tavalisem brittoni oma. Kuid see ei pidanud ka kaua vastu,kuna nagu lapsed ikka, lendas see ikka pidevalt põrandale. Samas juua oli sealt hea ning tänu sellele tassist joomine ka selgeks sai. Kuid tassi tila hakkas pidevalt ära tulema. Ja siis jõudsimegi selle tassini.

Kätte saades tundus mõnus,no vähemalt emmele. Laps katsetas ka hammastega selle tassi tila ãra. Siiani oleme mõlemad rahule jäänud. Juua saab ka ilusti,kuna tila paraja suurusega ning kuskilt läbi ei tilgu. Hea on võtta igale poole kaasa,kuna tasd suurem ka, et ei saa ka pikemal sôidul vesi otsa. Siiani teisi jooke sisse pannud sinna pole. Kiidusõnu tassile leidub palju. Teda on hea hoida ka lapsel. Eks ka minu laps saab sellega üks hetk hakkama,aga hetkel siiski mitte. Sangad oleksid ikkagi vajalikud. Just sellised,mida saaks eemaldada. Aga see ka selline väiksem mure. Tassiga oleme rahul ja kasutame seda kindlasti veel pikka aega."

Aitäh Kristile oma arvamuse kirjutamise eest!