Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent manuaalne rinnapump I

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent manuaalne rinnapump I

22. Aug 2019, 10:53 Philips_Avent Philips_Avent

Igal kuul valivad Emmede Klubi ja Philips Avent mõned emad, kes saavad testida kindlat Philips Avent toodet. Augustis läks testimiseks manuaalne rinnapump! Mida emad arvasid? Siin esimese ema tagasiside!

"Loosi tahtel osutusin Philips Avent rinnapumba testijaks. Kuna minu 4 kuune poja ei saavat rinnast piisavalt toitu, pidime hakkama andma juurde 3 korda päevas rinnapiimaasendajat. Pumbaga on mul nüüd selge ülevaade, kui palju mul seda on. Piima nagu jagub, kuid arst arvab, et on see siiski lahja. 

Kuna eelnevalt ei ole ühtegi rinnapumpa kasutanud, siis eeldasin, et uus asi võtab aega harjumiseks, kuid tegu on siiski tõeliselt lihtsa pumbaga. 

Pump ise on väga kergesti kasutatav. Lihtsalt kokku pandav. Mõnus käepärane, kerge. Masaazipadjad stimuleerivad õrnalt rinda, et tekitada piima voolamise. Alguses arvasin, et kuna tegu on siiski käsitsi pumpamisega, siis võib käsi kiirelt väsida, kuid seda probleemi ei tekkinud kordagi.

Selle rinnapumba koplekti juures meeldib ka see, et välja pumbatud piima saan kohe lapsele ära toita. Komplektis olev pudel on mõnusalt paraja suurusega ja praktiline käes hoida. Luti osa meenutab rinna kuju, mis teeb pudeli andmise eriti lihtsaks.

Meie pere on ülitänulik selle suurepärase võimaluse eest. Nii emme kui laps on väga rahul. Kindlasti julgen soovitada!"

Suur aitäh Olgale oma kogemuse jagamise eest!