Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent manuaalne rinnapump II

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent manuaalne rinnapump II

29. Aug 2019, 09:12 Philips_Avent Philips_Avent

Igal kuul valivad Emmede Klubi ja Philips Avent mõned emad, kes saavad testida kindlat Philips Avent toodet. Augustis läks testimiseks manuaalne rinnapump! Mida emad arvasid? Siin järjekorras teine ja viimane tagasiside!

"Väga käepärane ja mugav kasutada. Mina olen eelnevalt kokku puudunud elektrilise pumbaga kui ka ühe käsipumbaga. Kuid seda Avendi oma on kõige lihtsam puhastada. Piim jookseb otse pudelisse. Mitte ei kogune eelnevalt kuskile.

Eriti meeldib mulle see et tal on mašaasipadi, pumbates ei ole sellist pigistus tunnet. See pump sai mu lemmikuks koheselt ja ongi ainukesena kasutuses. Pean ka siin kohal mainima et kaasas olev lutipudeli lutt on ka väga hea sai kohe endale lemmikuks ja rändas suurema pudelipeale. Kasutan ka advendi lutipudelit kuid sellel pudelil on justkui jäigem lutt.

Oleme Johan Ericuga väga tänulikud et meile anti selline võimalus seda proovida. Julgen kõigile soovitada. Kui juba käsipump on niivõrd hea siis kujutan ette et elektriline veel parem. Kes teab ehk proovin nüüd selle elektrilise ka ära."

Suur-suur aitäh Liinale, et ta oma kogemust ka meiega jagas!