Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent hammustamiskindla tilaga joogitops

Emmede Klubi lugejad testivad: Philips Avent hammustamiskindla tilaga joogitops

04. Jun 2018, 17:45 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi lugejatel avanes võimalus testida Philips Avent hammustamiskindla tilaga joogitopsi. Jagame Sinuga täna ühe ema arvamust!

Egle:

"Testisin oma viiekuuse beebiga Aventi uut hammustuskindla tilaga joogitopsi. Tuleb tunnistada, et natukene suurema lapse jaoks oleks see ilmselt ideaalne tops. Alles tutvumiseks ja esimeseks topsiks ta minu hinnangul ei sobi. Meie piiga ei saanud selle natukene rohkem kui ühe nädala jooksul veel arugi, mida ta selle kummijullaga tegema peaks, mis talle suhu sattus.

Katsudes ja käes hoides tundub tops väga mugav ja materjal mõnus. Pudeli kuju on sobiv ka lapsel endal käes hoidmiseks ning mummukesed ei lase pudelil käest libiseda. Värvide poolest pastelsemad toonid on ka silmale ilusad vaadata. Puhastada on ka väga hea, sest käib ilusti lahti ja saab nii käsitsi kui masinas topsi kõik kumerused korralikult puhtaks pesta.

Kuna mul on ka suurem laps, siis mäletan hästi, kuidas ühel hetkel joogitops tagurpidi keerati ja tila vastu maad suruti. Nii jooksis kõik vesi ju välja. Selle topsiga aga nii teha ei saa, kuna tila sees on kõvendus, ehk silikoonist tila ei saa nii painutada, et sealt vesi lihtsalt välja voolaks. Küll aga tuli kergelt raputades vett välja sellisel juhul, kui mu alles esimesi joogikatsetusi teinud tirts korraks küll proovis imeda, aga mitte piisavalt, et vesi ka suhu satuks. Nii jäi natukene vett tila sisse ja kergelt loksutades või kallutades jooksis see sealt välja. Kui tila on tühi, siis vesi sealt niisama välja ei tule.

Proovisin joogitopsi ka ise painutada, keerutada ja raputada, et näha, kas ja mis tingimustel see lekkima hakkab. Lapse käes, kes topsi ainult rahulikult käsitseb, see tõenäoliselt ei lekigi. Küll aga tuli kõvemini raputades kaane vahelt vesi siiski välja. Kui topsi niisama vaikselt kummuli keerata, siis lekkimist ei ole.

Kui meie beebi suuremaks kasvab, proovime Avent hammustuskindla tilaga joogitopsi kindlasti uuesti, praegu jääb see meil kappi oma aega ootama. Kaasa võtmiseks on ta ideaalne, sest kotis ümber minnes see niisama lekkima ei hakka."

Suur aitäh Eglele ja ta lastele tassi testimise eest! :)