Emmede Klubi lugeja Triinu testib: Philips Avent Ultra Air lutid

Emmede Klubi lugeja Triinu testib: Philips Avent Ultra Air lutid

14. Dec 2018, 06:00 Philips_Avent Philips_Avent
Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid testijaid Ultra Air luttide jaoks. Ühe ema arvamus ongi nüüd Sinu ees!

"Osalen testimises, kuna minu 8-kuune poeg ei ole siiani lutiga sõbraks saanud, kuid mina olen nüüdseks veidi väsinud kahel jalal liikuvaks lutiks olemisest. Luttidega on kaasas karp, mida saab kasutada nii nende steriliseerimisel (juhend on pakis). Samas on see ka mugav ja puhas viis neid teel olles nt kotis kaasas kanda.
 
Lutid on kerged ja plastikust osas on õhuavad, mis aitavad suuümbruse naha kenasti kuivana hoida. Kuna beebidel kipub hammaste tulekuga süljevool suurenema, siis ei lase selline disain süljel luti ja suu vahele "lõksu jääda" ning ei teki haudumist. 
 
Lutt meenutab kujult veidi MAM lutti, kuid minu meelest on veidi väiksem (ei tekkinud okserefleksi) ja sõrmega katsudes pehmem. Kui väike käsi selle maha pillab, siis enamikel kordadel keerutab lutt end sedasi, et suhu käiv osa jääb taeva poole, st ei puuduta maad, kuna pildi/kirjaga osa on veidi raskem. Minu väike kaaskatsetaja leidis, et see osa sobib väga hästi igemete sügamiseks - mahtus parajalt suhu ning nii ülemine kui ka alumine rivi said korraga hooldatud. 
 
Sanga kuju on selline, et sinna saab kerge vaevaga erinevaid lutikette panna, pole vaja erikujulisi lahendusi. Seega parema puudumisel võib selleks ajutiselt kasvõi jõuluvana kingipaki paela kasutada ning lutt ei lähe kaotsi. 
 
Loodan väga, et mu väike mehike saab selle lutiga sõbraks."

Suur aitäh Triinule oma arvamuse kirja panemise eest!