Emmede Klubi lugeja testib: Tervislikud maiustused loodusvägi.ee e-poest III

Emmede Klubi lugeja testib: Tervislikud maiustused loodusvägi.ee e-poest III

11. Jul 2019, 11:40 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mõni aeg tagasi otsisid Emmede Klubi ja Loodusvägi toredaid peresid, kes oleksid nõus maitsma Loodusväe tervislikke maiustusi ja oma muljetest ka kirjutama. Testperiood on läbi ja siin ühe testija tagasiside! 

"Saime oma pakikese kätte ja asusime kohe mekkima. 

Laps valis kohe välja õuna kõrrejoogi ja maasikamaiuse. Mõlemad kadusid nagu jäätis soojal päeval.  Lapsele meeldis. 

Järgmine päev võtsime sinise maiuse, mis nii väga peale ei läinud, proovisin ise ka seda ja sellist head äratuntavat mustika maitset väga ei tundnudki.

Sellest järgmine päev proovisime koos kookosemaiust, mis  lapsele meeldis ja ma lausa üllatusin, et see oli nii hea. Kahjuks sain mina ainult väikesed tükid proovida.

Paar päeva hiljem läksime külla ja seal olid 2 aastased tüdrukud, kes said neid maiuseid esimest korda. Ühele väga meeldis ja teine sõi pika hambaga, ju oli võõras aga ikka sõi ära. Usun, et maitsesid mõlemale.

Ja lõpuks viimase maiuse sai 7-aastane tüdruk. Tema sai ka esimest korda ja süües ütles hea maitsega on ja sõi ära. Ma ütlen, et lastele täitsa meeldivad. Kõrrejoogid kadusid meil täitsa ruttu. Laps soovis iga päev mitu korda, nii et me juba oleme vahepeal neid juurde ka ostnud. Igastahes me väga soovitame ja loodusväe tooted on meie ostukorvis kindlasti ka edaspidi. Eriti lemmikud on multinektari kõrrejook ja mustika- ning kookosemaius.  Eriti suvel on hea kaasa haarata loodusväe kõrrejoogid ja maiused. Soovitame kahe käega"

Täname siinkohal Triinut, kes oma pere maitseelamustest kirjutas ja rõõmustame ka kõiki teisi tervisilike maiustuste fänne, kellele Loodusvägi on välja pannud spetsiaalse sooduskoodi. Kasutades koodi "emmedeklubi" on loodusvägi.ee e-poest kõik tooted kuni 31.08.2019 -10%!