Emmede Klubi lugeja testib: Tervislikud maiustused loodusvägi.ee e-poest II

Emmede Klubi lugeja testib: Tervislikud maiustused loodusvägi.ee e-poest II

04. Jul 2019, 11:27 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mõni aeg tagasi otsisid Emmede Klubi ja Loodusvägi toredaid peresid, kes oleksid nõus maitsma Loodusväe tervislikke maiustusi ja oma muljetest ka kirjutama. Testperiood on läbi ja siin ühe testija tagasiside! 

"Meie peres kasvab kolm last vanuses 10 (Suur Piiga), 3 (Noorem Piiga) ja 2(Venna) eluaastat.

Esmalt proovisime kookosemaiust. Kaheaastane sõi selle silma pilgutamata ära ja seejärel pidas maha korraliku lahingu tüdrukutega,  et ka neilt ampsu juurde saada. Lõpuks oli Noorem Piiga nõus Vennale natukene loovutama ja kodurahu taastus.

Väiksematele meeldis see igatahes väga.  Suur Piiga vaimustust ei jaganud ja tema näos oli üsna hämmeldunud pilk. Nentis, et pole päris tema maitse,  ta prooviks pigem järgmist. Kõrvalmärkusena võin öelda,  et Suurele Piigale sattusid kergelt rääsunud maitsega kooshelbed.Seejärel läks loosi õuna-kaneeli maius. Venna võttis maiuse ja suhu see kadus, kostus vaid mõminat.  Ta on meil gurmaan - sööb vaid siis kui väga maitseb. Pisi Piiga nuusutas ja sõi isuga ära, arvas, et maitseb nagu kohupiim. Tõenäoliselt pidas ta silmas kohukest.  Suurem Piiga nentis, et see on parem kui eelmine. Meenutab kaneelisaia, no selle tainast igatahes.Järgmiseks proovisime maasika maiust. Väiksemad juba taipasid, mis ees ootab ja pildi tegemine osutus päris keeruliseks, sest need väiksed käed on väledad. Suur Piiga oleks oma maiusest peaaegu ilma jäänud selle käigus. Senistest kõige maitsvam.Viimasena proovisime mustika maiust. Tüdrukud olid eelmistest kordadest õppust võtnud ja olid kohe platsis kui hõikasin. Pildile ei 
saanudki korralikult, ei hakanud ju ometigi Nooremal Piigal seda suust välja kookima. Mustikat oli Suur Piiga juba algusest peale oodanud ja pettumust see ei valmistanud. Venna pistis oma maiuse nahka ja käis veel pakendeid üle kontrollimas, ehk keegi unustas midagi söömata.Sellest sai meie pere vaieldamatu lemmik.


Maiuste juures meeldib see, et nende ümber pole šokolaadi, mida enamasti kiputakse sinna toppima ja mis muudab lastele väljasõitudel snäki andmise tülikaks ettevõtmiseks. Suurem Piiga eelistaks tulevikus maasika ja mustika maiust, väiksematele sobisid kõik.

Mahladest alustasime multinektarist. Suurem Piiga nentis, et see maitses nagu mandariinijook. Maitsesin ka laste juurest ja 
üllatuslikult mahe ja puudus järelmaitse, mis muidu multinektaritel on. Korraga neid pildile ei saanudki. Noorem Piiga kasutas oma oskuseid kõrrejoogi avamiseks ning Venna polnud nõus pakist enne lahti laskma kui see oli tilgatumaks joodud.Õunamahl oli nagu kodune õunamahl. Poe omasid on vett lisamata paha juua, see oli täpselt paras. Mahlade juures meeldib eriti see, et need pole liialt magusad. Kokkuvõttes ka laste hambad tänavad.


Viimaseid mahlasid ei saanudki pildile. Pisikesed insenerid peilisid hoiukoha välja ning avastamise hetkeks olid ka asitõendid hävitatud - 
selleks on meie majas prügikast. Selle järgi eeldan, et ka need maitsesid neile :D"

Täname siinkohal Piretit, kes oma pere maitseelamustest kirjutas ja rõõmustame ka kõiki teisi tervisilike maiustuste fänne, kellele Loodusvägi on välja pannud spetsiaalse sooduskoodi. Kasutades koodi "emmedeklubi" on loodusvägi.ee e-poest kõik tooted kuni 31.08.2019 -10%!