Emmede Klubi lugeja testib: Tervislikud maiustused loodusvägi.ee e-poest

Emmede Klubi lugeja testib: Tervislikud maiustused loodusvägi.ee e-poest

27. Jun 2019, 11:41 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mõni aeg tagasi otsisid Emmede Klubi ja Loodusvägi toredaid peresid, kes oleksid nõus maitsma Loodusväe tervislikke maiustusi ja oma muljetest ka kirjutama. Testperiood on läbi ja siin esimese testija tagasiside! 

"Saime proovimiseks mahlapakid ning mõnusad maiuse-kakukesed. Mahlapakkidega olime juba varemalt tuttavad, küll aga oli multivitamiin meile uus maitse. Multivitamiini ja punase viinamarja mahlajoogid olid maitselt magusamad ja väga mõnusad. Õunamaitseline aga pisut mahedam ja tundsin, et kuumal suvepäeval oleks just õuna mahlajook see värskendav valik.

Meie peatselt 9 kuuseks saav beebi näis nautivat just mahlajooke täiel rinnal. Avas muudkui oma suukest nagu linnupojake järgmise palukese ootel ja kui issi talle siis lonksu taas andis hüppas rõõmust. Ilmselgelt nautis väga hoolimata sellest, et sõnadega arvustusi temalt veel kuulda ei saa.

Ja need kakukesed, oh need mõnusad mõnusad kakukesed. Need olid nii maitsvad ampsud. Esimese korraga proovisime ära pooled ning järgmisel päeval käis meie 2 aastane pool päeva järel, et ikka maiustust ja maiustust vaja nüüd edasi süüa. Jäi ju degusteerimine meil pooleli.

Õuna-kaneeli maius oli esimene, mille avasime. See oli nii huvitav üllatus aga esimene seos, mis selle maitsega tekkis oli piparkoogitaigen. Selline mahedamaitseline ja pehme jõulune mekk. No ja milline laps ei armasta piparkoogitaigent süüa. Järgmisena avasime Mustika maiuse. See oli šokolaadises pehmes kestas mustikane sisu. Väga maitsev kombo. Minu jaoks üks lemmikutest maitsetest. Koos Kookose maiusega on nad esirinnas. Ka kookose maiusel oli pehme šokolaadine ümbris kookose sisu ümber. Kookos ja šokolaad aga sobivad minu meelest väga hästi omavahel. Hästi tehtud, Loodusvägi!

Viimasena avasime Maasika maiuse. Ka see oli väga maitsev ja selline paras suutäis kui magusaisu kimbutab. Issi tundus olevat kõikse vaimustunum ja oleks peaaegu poodi järgmiste järele kihutanud. Ta hindab väga tervislikumaid alternatiive lisatud suhkuga toodetele ja kiitis taevani neid kakukesi. Meie pere magusaisu sai selleks korraks vägagi rahuldatud ning usun, et järgmine kord kui tuleb see hetk, et „tahaks midagi head", siis on need kakukesed justnimelt need, mille järgi haarame. Igatahes oleme väga tänulikud, et meie maailm avardus uute mõnusate toodete võrra. Aitäh!"

Meie täname siinkohal ka Marjut ja rõõmustame ka kõiki teisi tervisilike maiustuste fänne, kellele Loodusvägi on välja pannud spetsiaalse sooduskoodi. Kasutades koodi "emmedeklubi" on loodusvägi.ee e-poest kõik tooted kuni 31.08.2019 -10%!