Emmede Klubi lugeja Rael testis Philips Aventi õhuniisutajat!

Emmede Klubi lugeja Rael testis Philips Aventi õhuniisutajat!

05. Dec 2018, 09:15 Philips_Avent Philips_Avent
Emmede Klubi lugeja Rael sai võimaluse testida Philips Aventi õhuniisutajat ja jagab oma kogemust täna ka Sinuga!
 
"Meie kodu ootas õhuniisutajat väga. Aasta ringi on meil see mure, et õhk on kuiv. Eriti tuleb see välja kohe, kui kütmisperiood algab. On raske magada, kõik hingamisteed on häiritud, kuivad ninad ja kurgud on täiesti tavaline hommikune ärkamine. Siiani olime lihtsalt õhtuti kasutanud märgasid rätikuid radiaatori peal. 
 
Proovisime Philips HU4803 õhuniisutajat kahes magamistoas, enda magamistoas (21 m2) ja laste magamistoas (29 m2). Kohe nendesse tubadesse tulles oli tunda, et terve toa õhul on vahe võrreldes varasema kuiva õhuga. Ja hommikul on ka kohe palju kergem ärgata. 
 
 20181205101109-77290.jpg
 
20181205101825-61223.jpg
 
Kummaski toas päris soovituslikku 40% õhuniiskust siiski kätte ei saanud, seda ka ööpäeva jooksul kaks korda veepaaki täites. Tehnilistes andmetes toodud soovituslik ruumi suurus on kuni 25 m2. Võib-olla jäid meie magamistoad ikkagi pisut suureks. Samas anname niisutajale kindlasti veel võimaluse proovides veelgi tihemini veepaaki täita. Viimast on muidugi lihtne märgata, kuna punane tuli annab kohe märku, kui vesi hakkab otsa saama.
 
Üldiselt, igast aspektist tahaksin kiita seda, kui lihtne ja selge on seda niisutajat käsitleda. Kohe pakist välja võttes on lihtne aru saada, kuidas kõik toimib. Vett on lihtne lisada, kas siis kannuga tuppa tuues ja juurde valades või kerge liigutusega täiteanumat eemaldades ja lihtsalt kraani alla pannes. Erinevate režiimide juhtimine ja märgutuled on ka intuitiivsed ja lihtsasti mõistetavad.
 
Erinevate režiimide valimine on mugav võimalus. Kui maksimumvõimsusega on ikka natuke sahinat kuulda, siis öörežiim on hästi vaikne ja isegi mürapelglikud lapsed saavad selle läheduses rahulikult magada. Päris maksimumvõimsusel õhuniisutaja lähedal istudes oli samas märgata, et see tekitab ka natuke jaheda tunde, seepärast tasub natuke mõtelda heale paigutusele ruumis. Paigutust aga võib vabalt muuta, kui see üldiselt terve toa õhuga ilusti hakkama saab.
 
20181205101950-84659.jpg
 
Kõigele lisaks näeb see õhuniisutaja ka küllaltki hea välja. Igatahes ilusam, kui rätikud radiaatori peal."

Suur-suur aitäh Raelile oma arvamuse kirja panemise eest!