Emmede Klubi lugeja Nevel testis Philips Avent rinnapumpa

Emmede Klubi lugeja Nevel testis Philips Avent rinnapumpa

03. Apr 2019, 18:02 Philips_Avent Philips_Avent

Igal kuul otsib Philips Avent Emmede Klubi lugejate seast tootetestijaid. Sel korral läks testimiseks rinnapump, mida katsetas teiste seas ka Nevel. Loe tema arvamust siit:

"Minu väike prints on tänase seisuga 11-kuune ja koguaeg olnud rinnapiima peal. Olen kuskil 6 kuust alates proovinud kõik võumalike erinevaid lutipudeleid jms nippe kuidas talle teha meeldivaks rinnapiimaasendaja, kuid siiani on seeolnud tulutu katse.

Kui siis tekkis tänu Emmede klubile võimalus proovida rinnapumpa. Enne ma ei teadnudki kas asi on pudelites või hoopis RPA-s (mida sai samuti proovitud kõik tuntumad tootjad ära, samuti tulutult).

Proovisin siis rinnapumpa (mul kahjuks väga hästi pumbaga ei õnnestu iga kord piima kätte saada, kuid olen nüüd aja jooksul saanud erinevaid nippe ja kogemusi), millega sain esimesed positiivsed kogemused. Proovisin siis kohe esimesena Philips Avent pudelit ja lutti 6+ kuud sinna peale. Ja uskumatu aga tõesti asi toimis.

Alguses küll vaadati, et ohoo tuttav maitse aga kuidagi võõrapärasest asjast antakse. Kuid mõned sõõmud tõmmatud, tundus asi meeldivat. Nüüd olemegi asja sinnamaani saanud, et vajadusel pumpan välja (ka sügavkülmutan) ja annan pudelist rinnapiima.

Ma olen tõesti üleimalt tänulik Emmede klubile ja Philipsile, et mulle selline võimalus anti testija näol. Ma ilmselt ise ei oleks raatsinud katseeksitusmeetodil rinnapumpa osta. Nüüd võin tõesti öelda, et meil asi toimib ja kindlasti soovitan ka oma sõbrannadele seda rinnapumpa. Lihtne, mugav kasutadada ja hooldada on pealekauba."

Suur aitäh Nevelile oma arvamuse kirja panemise eest!