Emmede Klubi lugeja Merje testis Philips Avent tassist joomise harjutuskomplekti

Emmede Klubi lugeja Merje testis Philips Avent tassist joomise harjutuskomplekti

26. Oct 2018, 20:22 Philips_Avent Philips_Avent

Emmede Klubi ja Philips Avent otsisid emasid, kes sooviksid koos oma lastega proovida Philips Avent tassist joomise harjutuskomplekti. Täna toomegi Sinuni ühe ema arvamuse!

"Olen kahe lapse ema ja kasvatan kodus väikelast. Ühel päeval sain Emmede Klubi poolt prooviks Philips Aventi tassist joomise harjutuskomplekti. Komplektis oli harjutustass. Esimese asjana pakist välja võttes meeldis mulle see, et see tass oli väike ja mugav (tassi saab mahutada mähkmekotti nii, et see võtab vähe ruumi). Teise asjana meeldis mulle see, et pudel oli läbipaistev ja et kõik osad sai ilusasti lahti võtta. 

Üheks peamiseks probleemiks, mis teiste firmade pudelitega on olnud see, et need lasevad vett läbi. Oleme proovinud seda pudelit paar korda ja siiamaani on see vett pidanud ja pole läbi lasknud. Üheks miinuseks on kindlasti see, et harjutustassil ei ole võimalik sangasid ära võtta, et see soojakotti panna või seal hoida. Teiseks miinuseks on see, et tassi sirmi alust, mis on sangadega ühendatud on väga raske puhastada.

Ühtlasi on see harjutamiseks väga hea, aga tuleb arvestada, et selle osade pesemine ei ole väga kerge (eriti, mis on väikesed ja kuhu tavaliselt ikka koguneb paar tilka piima, mahla või vett). Laps ei võtnud seda kiiresti omaks, vaid uuris päris pikalt ennem kui harjus. Mulle see harjutustass meeldis, kuigi olid mõned miinused. Suur tänu proovimisvõimaluse eest."

Suur aitäh Merjele oma kogemuse kirja panemise eest!